Yükleniyor...
Buradasınız:  Anasayfa  >  Duyurular  >  Güncel Yazı

Serhat Ahmet Tan’dan yeni kitap

Tarafından   /  28 Aralık 2012  /  3 Yorum

No Gravatar

Zaman yolcusu Hızır kitabının yazarından olay yaratacak yepyeni bir kitap başlığıyla sunulan “Zamanın sahibi Zülkarneyn” kitabı çıktı.

 

Daha önce ki kitaplarında da birçok esrarengiz konuyu ve kişiyi aydınlatmaya çalışan Serhat Ahmet TAN bu sefer “Zamanın sahibi Zülkarneyn” ismiyle Allah’ın katından ilim verdiği bir kul olan Zülkarneyn’i bizlere tanıtmaya çalışıyor. Kitabın tanıtım yazısı ise bir hayli merak uyandırıyor. İşte kitabın tanıtım yazısı:

Yahudi alimleri Hz. Muhammed’e üç soru sordular. Eğer dediler, bu sorulara cevap verebilirse o Allah’ın peygamberidir. Fakat cevap veremezse yalancı ve sahtekârdır. Bu sorulardan bir tanesi doğuya ve batıya yolculuk yapan adamın kim olduğuyla ilgiliydi.

Hz. Muhammed soruları aldı, tamam, dedi. Onbeş gün boyunca ses seda çıkmadı. Bu arada soruyu soranlar Peygamberin cevap veremeyeceğini düşünerek alay etmeye başladılar. Ama sonunda Kehf Suresi’nin ayetleri; “Sana Zülkarneyn’den sorarlar: De ki: Size ondan bir hatıra okuyacağım.” diye inmeye başladı.

İşte, uzay-zamanda dolaşan ve dünyada hiç kimseye verilmemiş yetkilerle donatılmış olan bu insanın kim olduğuyla ilgi bilgiler, böylece aktarılmaya başlanmış oldu.

 

Kitap Çekilişi

Ayrıca Serhat Ahmet TAN çekilişe katılan 5 kişiye kitabını imzalı olarak hediye edilecektir.

Çekilişe katılmak için buraya tıklayınız.

 

Kitabı online satın alabileceğiniz adresler:

 

KitapYurdu

 

Dnr

 

İdefix

 

Zamanın Sahibi Zülkarneyn Kapak

Zamanın Sahibi Zülkarneyn Arka Kapak

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
e bytu renUğur Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Uğur
Ziyaretçi

Kitabınızda ayette geçen geminin 2010 senesinde delinmiş olabileceği sonucuna varmışsınız. Bununlada gemi yani İsrailin yara alması ile gerileme döneminin başlaması ima edildiğini savunuyorsunuz. Biraz merak ettim araştırdım ACAYİP birşeyle karşılaştım. Gemi, delik, 2010, duvar, çocuk, israil, yardım … ne arasan var! Mavimarmara Olayı Mavi Marmara, İnsani Yardım Vakfı’nın organizasyonu ile İsrail ablukasındaki Gazze’ye yardım malzemeleri götürmek üzere bir grup gemi ile birlikte yola çıktı. 31 Mayıs 2010 tarihinde Gazze’ye yakın uluslararası sularda İsrail Ordusunun gemiye asker çıkarması üzerine organizasyon amacına ulaşamadı. Gazze insani yardım filosu saldırısı sonucunda gemi yolcularının bir kısmı öldü ya da yaralandı. İsrail ordusunun ele geçirdiği gemi… Read more »

e bytu ren
Ziyaretçi
e bytu ren

hz.yuşa hz.musa nın yanında ki genç,kız kulesi 2 denizin birleştiği yer İSTANBUL,mavi marmara kehf süresindeki delinen gemi,balık bir zat! duvar ve 2 yetim çocuk 1.hristiyan alemi? 2.çocuk müslüman alemi? hazine İSLAM- BU BENİM YORUMUM- hissedişlerim ve öngörülerim DOĞRUSUNU YANLIZCA ”ALLAH” bilir!

e bytu ren
Ziyaretçi
e bytu ren

zülkarneyn-hızır olabilir? de olmayabilir de? zülkarneyn mehdi de olabilir? hz.hızır hz.alinin manevi hali olabilir? 2 güç var? biri frevun geleneği,nemrut ve karun geleneği ve ingiltere ve abd de son bulan gelenek-sionizm- buda bana göre=İSRAİL kaba devleti? yine öngörüm eğer incil dolayısıyla? hristiyan alemi HAKİKİ? İNCİLE? kavuşursa bu SİONİZMİN ,dolayısıyla? ABD,ingiltere,fransa,israilinde tez olarak manevi olarak? sonu olabilir? bana göre yecüd TROYKADIR! Mecüd ise İsrail? yec-yüce anlamına gelir? üc ise 3 anlamına TROYKA kendi arasında YÜCE 3LER olarak bilinir? DECCAL ise? kral mesih’tir? 2 mesihten kötü olanı? iyi mesih ise hz.İSA’ bana göre? nuhun oğulları TÜRKLER ve… dir? bana göre? DOĞRUSUNU ”ALLAH”… Read more »

Bunlar da ilgini çekebilir

MASTERS AND SLAVES: The Truth Will Set You Free!

Devamını Oku →