Yükleniyor...
Buradasınız:  Anasayfa  >  Manşet Haberler  >  Güncel Yazı

Babasını Aratmayan Vahşi: Beşar Esad

Tarafından   /  05 Mayıs 2013  /  2 Yorum

No Gravatar

Geçtiğimiz günlerde Esad’a bağlı kontrgerilla denilen terör grupları Banyas ilçesine bağlı El-Beyda köyünde yüzlerce sivili kadın-çocuk-yaşlı demeden katletti. İlginç olan ise bu durumun büyük medya kuruluşları tarafından pek önemsenmemesi.
 
Katliam, Hafız Esad zamanında da rejimin pis işlerini yapan tecavüzcü, bebek katilleri Şebbihalar tarafından gerçekleştirildi. Katliamda yüzlerce sivil ölürken Beşar Esad’ın, babası Hafız Esad’ın yolundan gittiği bir kere daha anlaşılmış oldu. Hatırlanacağı üzere Hafız Esad, Hama’da binlerce sivil insanı sadece 3 gün içerisinde katletmişti. Oğlu Esad ise ondan aşağı kalmamak için uğraşıyor. Zira yaptığı bu son katliamda 500’ün üzerinde sivilin öldüğü tahmin ediliyor.
 
Anahtar.tv olarak bu katliamı nefretle kınıyor ve kamuoyunun buna sessiz kalmamasını diliyoruz.
 
Yapılan katliamı net olarak gözler önüne sermek için yayınladığımız fotoğraflara herhangi bir sansür uygulamayacağız.
 
Şebbihalar kimdir?
 
Şebbihalar, diğer adıyla Şebbiha milisleri, genellikle katil, suçlu kişilerden oluşan ve rejime bağlı bulunan paralı terör gruplarıdır. Rejimin pis işlerini ve katliamları gerçekleştirilen bu gruplar, “olaylarla ilgili rejimin bir ilgisi yok” izlenimi verilmek için kullanılıyor. Birçok yerde sivil insanları katleden, çeşitli iğrenç işkencelere maruz bırakan ve tecavüzlerde bulunan Şebbihalar’ın sayısı hakkında ise net bir bilgi yok.

 

[flagallery gid=1 name=Gallery]

Anahtar.Tv

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
örs çekiçwolfman Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
wolfman
Ziyaretçi
wolfman

Benim merak ettigim birsey var??
Nasil olabiliyorda orda burda ölmüs bombanin altinda kalmis terorist gruplarinin vurdugu sivil halktan ölen insanlarin resmini katipta besar esad iskence yapti katliam yapti diye haber yapabiliyoraunuz. burada olen insanlarin resimlerdende anlasilabilecegi gibi besar esadın biyere hapsedip iskenceyle katliam yapilarak öldürülmedigi gayet acik ve NETTTTT…… GERCEK HABER YAPIN

örs çekiç
Ziyaretçi
örs çekiç

BU HABERE SAKIN İNANMAYIN. BEŞAR ESAD BİR HALK KAHRAMANIDIR. BATILI ŞEYTANİLERE KARŞI HALKIN YANINDA OLAN HER LİDER DİKTATÖR İLAN EDİLMİŞTİR. BASIN SİYONİSTLERİN ELİNDE OLUNCA TLEVİZYONDA İZLEDİĞİNİZ HABERLER ONLARIN İSTEDİĞİ ŞEKİLDE YAYINLANIR. UYAN MİLLET. ULUSAL KANALI İZLEYİN.

Bunlar da ilgini çekebilir

MASTERS AND SLAVES: The Truth Will Set You Free!

Devamını Oku →