Yükleniyor...
Buradasınız:  Anasayfa  >  Analiz  >  Güncel Yazı

İngiltere Neden İsrail’i Savunuyor?

Tarafından   /  21 Temmuz 2014  /  2 Yorum

No Gravatar

 

İngiltere Başbakanı David Cameron, Siyonist bir Yahudidir. Tıpkı 1871 yılında İngiliz vatandaşlığına geçen büyük büyük dedesi, Alman Yahudisi Emile Levita gibi. Cameron’un dedesi bir bankerdi. Oğullarından biri, Cecil Bingham Levita İngiliz Kraliyet Askeri Akademisinden mezun oldu ve bir İngiliz subayı olarak I. Dünya Savaşı dâhil üç savaşa katıldı. Ordudan ayrıldıktan sonra Londra Bölge Meclisi Başkanlığı yaptı. Emile’nin diğer oğlu Harry Plumridge Levita da İngiliz Ordusunda üst düzey görevlerde bulundu. Emile’nin bir diğer oğlu Arthur Francis Levita ise babası gibi bankerdi ve İngiliz kraliyet ailesinden kız aldı. David Camaron’un dedelerinden biri olan Ewan Allan Cameron, Yahudi bankası HSBC’nin Londra müdürüydü. Rus-Japon savaşında (1904), bugün İsrail Devletinin kurucularından olan Rothschild ailesinin Japonya’ya borç vermesi için görüşmeler yürüttü. Ve’l hasıl-ı kelam, o günden bugüne İngiliz sermayesi Yahudilerin elindedir ve İngiliz başbakanı onların temsilcilerinden biridir.

 

İngiliz Başbakanı, 16 Eylül 2011’de, Yahudilerin yeni yılında, onlara yeni yıl tebriklerini iletirken İsrail’i korumaya ant içiyordu. The Jewish Cronicle gazetesinde yayınlanan haberde aynen şu ifadeleri kullanıyordu: İngiltere, (İsrail için) barışı sürdürmeye devam edecek fakat daima İsrail’e zarar vermek isteyenlere karşı duracaktır. (Haberin orijinali için bkz. http://www.thejc.com/news/uk-news/54855/camerons-jewish-roots-inform-new-year-message )

 

Ayrıca İngiltere Başbakanı David Cameron, Siyonist bir örgüt olan Yahudi Ulusal Kuruluşu (Jewish National Found) üyesidir ve 2011 yılına kadar bu örgütte aktif görev almıştır. Örgüt 1901’de Siyonist Kongre’de kurulmuştur. Kuruluş amacı, Osmanlı idaresindeki Filistin’de, kurulması planlanan İsrail Devleti için toprak satın almaktı. Bugün hala aktif ve çok güçlü olan kuruluş, İsrail için 1000 km2 arazi temin etmiştir.

 

İngiliz Parlamentosu ise bugün Labour Friends Of Israel isimli Yahudi lobisi tarafından ele geçirilmiştir. İngiliz siyaseti bu lobinin kontrolü altındadır.

 

Hâl böyleyken, İngiltere’nin İsrail’in tarafında olması hiç şaşırtıcı değildir.

 

İsrail, Gazze’yi vuruyor. ABD ve İngiltere’nin İsrail’e ses çıkarmasını beklemek abesle iştigaldir. Neticede ABD’nin durumu da İngiltere’den farklı değildir. Bugün Amerika’nın merkez bankasının sahipleri bile Siyonist İsrailliler iken, fazla tartışacak bir şey yoktur. Daha önceki yazılarımda Amerikan ekonomisi ve siyasetinin nasıl Yahudi lobilerinin kontrolünde olduğunu yazmıştım. (Bkz: http://anahtar.tv/2011/05/20/paraya-hukmedenler-federal-rezerv-2/ & http://hamzayardimcioglu.blogspot.com.tr/2010/11/dunyayi-yoneten-gizli-elitler_30.html )

 

Netice itibariyle İngiltere ve ABD, İsrail’in ta kendisidir.

 

Hamza Yardımcıoğlu

 

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum - "İngiltere Neden İsrail’i Savunuyor?"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Ömer Faruk BOYBAY
Üye

Muhtemelen de Studholm locası üyesi. İsrail’i doğması için ona ebelik yapan da zaten İngiltere’dir. İngiltere kraliyet alisesinin de ibrani kökenleri olduğuna inanıyorum. ‘British’ kelimesinin kökeninde de ‘brit’ kelimesi sözleşme anlamına geliyormuş. ‘ish’ kelimesi ise adam demekmiş. Yani birleştirdiğimizde ‘sözleşmeli adam’ anlamına geliyor. Bu da tam yahudileri anlatan bir şey oluyor. Kraliyet armaları da Rotshchild’lerinkiyle aynı neredeyse…

semih kartal
Ziyaretçi

özet geçmeniz güzel olmuş, son satırı okuyup her şeyi anladım 😀

wpDiscuz

Bunlar da ilgini çekebilir

Doç. Dr. Yavuz Örnek, Nuh Tufanını Anlatıyor

Devamını Oku →