Yükleniyor...
Buradasınız:  Anasayfa  >  Politika  >  Güncel Yazı

KAPI: Bahse var mısınız?

Tarafından   /  13 Eylül 2011  /  74 Yorum

No Gravatar

Kapının açılmasına çok az kaldı.

Gelin sizinle bir oyun oynayalım…

Oyunun adı: “Bahse var mısın?”

Konusu: Türk Ordusu Kuzey Irak’a ne zaman girecek?

Bu kehanet Müştak Baba divanının 29’uncu sahifesindeki Ankara şiirinde, günümüzden tam 200 yıl önce kaleme alınmış.

Aslında şiirin satırları ordumuzun KAPI’ya kalıcı olarak giriş yapacağı tarihi yıl olarak veriyorlar ama biz gününü öğrenmek istiyoruz.

Oynayalım mı?

Kapı için tarih veren satır şöyle tasarlanmış:

NUN VEL KALEM başından alınsa NUN YUNUS. Büyük harflerle yazdığım kelimeler Hicri tarih ile 1433 senesini kesin olarak veriyor.

Bu şiirde hepimizin yakından bildiği, gerçekleşmiş bulunan ayrıca bir kehaneti var Müştak Baba’nın. Birinci satırdaki ifadesiyle gerçekleşen kehanet Hicri 1341 senesini tarihlemiş olmasına rağmen tam 62 gün sonra Hicri 1342 senesinin içinde gerçekleşmiş, onu hatırlatayım. Satır şöyle tasarlanmış:

Me’vayı nazenine eğer ELF olursa EFSER.

Gördüğümüz gibi her iki satır birbirine çok benziyor. “Olursa” veya “Alınsa” şeklinde olasılık ifade eden fiil kelimesi etrafında bulunan tarih veren kelimeler var.

Müştak Baba’nın şiirleri OLUR, ALIR, BİLİR gibi kesinlik veren kelimelerle ifade edildiğinde mutlaka Hicri sene sona erdikten sonraki tarihi veriyorlar.  OLUR ile bir cümle kurulmuş ve 1341 tarihi verilmişse bunun anlamı 1341 bitip 1342 Muharrem ayı başlayınca sözü edilen iş gerçek hâle gelecek demektir. OLURSA denilmişse bunun anlamı bunun anlamı OLUR ile verilen 1341’den SA=65 gün geçtiğinde sözü edilen iş gerçek hâle gelecek demektir. OLURSA diye tasarlanan kehanet cümlesinde Ankara 1341 Hicri tarihi bittikten 62 gün sonra 1342 Hicri senesinde satırın ifade ettiği gibi başkent olmuştur…

“Tamam, sistemi anladık, bundan sonraki bütün kehanet cümlelerini günü gününe çözebiliriz” diyeceksiniz ama Kuzey Irak’a giriş ifade eden cümleler çok benzer yapıda olmasına rağmen pek de öyle değil gibi. İşte oyunumuz burada başlıyor. Bana yardım ederseniz belki bize çok yaklaşmış bulunan KAPI kehanetinin tam gününü hep birlikte bulabiliriz.

Kapı kehanetinde ALINSA sözü önceki satırda olduğu gibi tek başına bulunuyor. Önünde BAŞINDAN eki var. İşte burası bizi şaşırtıyor.

Ben şöyle anlıyorum: Üstat “başından alınsa diyerek;

  1.       1433 Hicri senesinin Başı olan1 Muharrem tarihini kastetmiş. Bu tarih 27 Kasım 2011’de başlıyor.
  2.       Irak’ın Baş kısmı olan Kuzey bölümünün alınacağını söylemiş.
  3.      Aynı zamanda daha önce Ankara’nın başına konulan yöneticiliğin başından alınacağını bildirmiş.

Öyleyse iç içe iki olayı Başından Alınsa sözleriyle anlatıp aynı zamanda bize 2011 senesi içindeki bir günü de gizlice bildirmiş diyebiliriz.

Peki, öyleyse niye çözemiyoruz?

Biliyorsunuz, SA=65 güne işaret ediyor. Satırın verdiği kesin tarih olan 1433 senesinin başlangıcı 27 Kasım 2011 tarihine rasgeldiğine göre şimdi siz söyleyin, Irak’a giriş ile resmi olmayan Başkentin İstanbul’a getirilmesi kararı acaba 27 Kasımda mı yoksa önceki 65 gün olan 27 Eylülde mi ya da sonraki 65 gün olan 27 Ocakta mı gerçekleşecekler?

İşte size bolca yorum yapabileceğiniz ve çok yakında gerçekleşmesi beklenen bir kehanet!

Bahse var mısınız?

Ben şöyle çözüyorum. Başımda eğer şapka olsaydı ve “Başından alınsa”  denilseydi, bu durum mevcut yapıdan bir eksilmeyi anlatacağı için 1433 senesinden eksilecek olan 65 günü ifade ettiği için 27 Kasımdan sonraki 65 gün içinde Başkentin İstanbul’a getirilmesinin resmi olmayan kararının alınacağını rahatlıkla söyleyebilirim. İkinci olarak eğer ben bir kitap okuyor olsaydım ve siz bana “Başından al” deseydiniz bu ifade kitabın birinci sayfasını gösterdiği için Kuzey Irak’a 1433 1 Muharrem olan 27 Kasım 2011’den itibaren girileceğini anladığımı söyleyebilirim.

Ne dersiniz, doğru mu düşünüyorum?

Belki de doğrudur. Belki 27 Kasımdan itibaren girilen yeni duruma uygun olarak resmi olmasa bile Başkent konusunda gayrı resmi bir karara zorunlu olarak varılacak. Çünkü Müştak baba bu iki olayı sıkı sıkıya bağlayarak biri öbürünün gerekçesi olarak diyor.

Kararın resmi olarak alındığı tarihi ise 1434 senesinin sonu olarak ayrıca bize verdiği için bu satırda bahsedilen Başından alınma kararının gayrı resmi olacağını tahmin ediyorum.

Şimdi başlayın yazmaya. Yorumları merak ediyorum. A) 27 Kasım B) 65 gün öncesi yani 27 Eylül C) 65 sonrası yani 27 Ocak D) Hiçbiri

Benim son tespitim Kapıya giriş için A, Başkentin gayri resmi kararı için C şıkkının doğru olabileceği yönünde.

Yazın bakalım, eller tuşlara dokunsun, kim doğru tarihi bulacak göreceğiz.

Biz bir oyun oynuyoruz. Ama kader de bize bir oyun oynayacak. Kaderin oynayacağı her ne ise bizim için gerçek olacak.

Allah hepimize hayırlı kader versin!

Bahse var mısınız?

A mı? B mi? C mi? D mi?

Hangisi?

www.anahtar.tv

74
Kimler Neler Demiş?

avatar
47 Yorum konuları
27 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorum dizisi
29 Yorum yazarları
Okanismi lazım değil !erd2burak merthasan altınbaş Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
memet
Ziyaretçi

serhat beyin kitabını okudum 2015 e kadar kalıp sonra çıkalım derim ben.Ben c şıkkını derim benim tahminim doğru çıkarmı bilemem aralıkta asker olacağım inşallah

hemicuda
Üye
hemicuda

1433 Hicri senesi nirengi olsa,Kapıya giriş için B,Başkentin gayri resmi kararı için C.

afyonlu
Ziyaretçi

Merhabalar Öncelikle madem mübarek zat bizi bilgilendirmek için böyle bir divanı kaleme almış,ozaman bizim buna kehanet değil de keramet dememiz daha doğru olmaz mı.Gaybi Allah bilir amenna,ama kullarına gerektiği zamanda bildirir düşüncesi içindeyim. Irak a ne zaman girileceği konusuna gelince…Türkiye kesin girecek bu sıralar da bu konuşuluyor ama o bölgeyi gerçekten alacak mı o iş bu durumdayken alınma hadisesi gözükmüyor gibi.Ama Allah büyük…Sizin verdiğiniz ocak ayı bile bu iş için öyle erken ki.Çünkü sınırları koruyan bir devletin bir yeri alması söz konusu…Keşke alsak oradaki kardeşlerimize mutluluğu huzuru kucaklaşarak yaşasak.İnşallah tespitleriniz doğrudur.Bu arada hep ankaranın başket olacağının bilindiği söyleniyor.Ama yakın tarihimizde… Devamını Oku »

çimen
Ziyaretçi

Bencede 27 Kasımdan itibaren kuzey ırağa ordumuz girecek ancak bu memleketimizi hayırlımı olur orası soru işareti ,Serhat beyin görüşlerini destekliyorum bence a ve c şıkları doğru karar.

foreverfree
Ziyaretçi

cevaplamadan önce serhat bey in tüm kitaplarını okumuş olmak gerekir bir bütünün parçaları hepsi,sistemin içine girebilirseniz tüylerinizin ürperdiğini ve karnınızın ağrıdığını farkedersiniz.Bu açıklamalarımdan sonra cevabımın ne olduğunu tahmin edersiniz sanırım.

Kemal Öz
Ziyaretçi

A’sını B’sini C’sini bilmem. Hangi şık doğru olursa olsun gerçekleşecek olan şey aynı. Olay, bir tanesi atlayınca peşinden uçuruma atlayan koyun sürüsünün durumuna benziyor. Hatırlarsanız bu olay birkaç kere gerçekleşmiş, epey koyun telef olmuştu.
Serhat Ahmet Tan yazdıklarıyla önümüzdeki uçuruma dikkat etmemiz için tek başına muhalefet yapıyor. Söylediklerini dikkatle okuyun.

memet
Ziyaretçi

serhat beye şunu sormak istiyorum 2019 yılında kerem paşa diye biri gelecekmiş bu bir darbeylemi olur oylarla seçilerek mi gelir kerem paşa bizim için iyi olacak mı onu tam anlayamadım

erdem hataylı
Ziyaretçi

Ne derseniz deyin bence kuzey ırağa giriş bize bir tuzak olarak kuruldu. ama bu durumda ne yapsak fayda etmediği için ,akıllı bir stratejiyle ilerlendiği vakit kendimizi tuzaktan ve bu dertlerden kurtarabiliriz.

Snan
Ziyaretçi

Ben başkentten çok Başbakan.ı anladım…Nasıl olacaksa artık…

mustafa mese
Ziyaretçi

Serhat Bey, Bu bahsi geçen divanı komple 127 sayfa olarak pdf formatında yayınlasanız da büyük bir hayır işleseniz İslam adına ..

semih
Ziyaretçi

biraz garip bir yorum olacak belki ama bence burada şartlı anlatım var. bir seçenek var gibi duruyor. şöyleki değiştirilmiş olan başkent tekrar yerine gelirse gibi. zira üç tarafı denizlerle kaplı olan bir şehirdir şehri istanbul. Nun harfi şeklinin işaret ettiği şehir gibidir. ikinci bir garip yorum ise sanki anayasa baştan yazılsa gibi bir manayı zorluyor. tabi en doğrusunu bilen rabbimdir. eğer müştak baba hazretleri birşey ifade ediyorsa bunun başlangıcının istanbulun başkent yapılmasıyla başlayacağını söylüyor.

hemicuda
Üye
hemicuda

Bence, İnsanların atladıkları bir şey var.Serhat Bey’in bütün kitapları okununca ortaya çıkan gerçek bütün kutsal kitapların Allah yapısı değil kul yapısı olduğudur.(Allah var yok tartışması yapmıyorum kutsal kitaplardan bahsediyorum). Yani ne kehanet ne de keramet.Öte zamanda ileri teknoloji kullanan zaman yolculuğu yapan insanoğlunun geçmişi dizayn etmek için bizzat kendisinin dizayn ettiği kitaplar. Şimdi bu yazdıklarıma tepki alacağımıda biliyorum. Ama düşünün zaman yolculuğu gelecekte bulunmuş ise bunu kullanan bir yolcu M.Ö 1.200 yıllarına o zamanlar için medeniyetin en üst düzey olduğu Mısıra gitse Musa’yı bulsa ve ona bazı şeyleri zamane insanlarının anlayacağı şekilde dikte etse,doğal olarak bu kişilerin geliş ve gidişleri… Devamını Oku »

Tülay
Ziyaretçi

“27 Kasımdan itibaren girilen yeni duruma uygun olarak resmi olmasa bile Başkent konusunda gayrı resmi bir karara zorunlu olarak varılacak”..beni bu kısmıda çok ilgilendirdi ankara ya ne olacakda zorunlu olarak istanbul başkent olacak ??

Ahmet
Ziyaretçi

Eğer Allah’ın izniyle İstanbul tekrar o şerefe nail olursa, Recep Tayyip Erdoğan, Fatih Sultan Mehmet’in yaptığı gibi ilk iş olarak Ayasofya’yı ibadete açmak zorundadır! Ayasofya’da namaz kılınmayacaksa öyle başkent olmaz.

hemicuda
Üye
hemicuda

Ayasofya Osmanlıya geçtiğinden beri bir kere olsun halkın ibadetine açılmamıştır.Fatih Sultan Mehmet kendisi namaz kılmıştır.Hatta Ayasofya Bizans zamanında bile halkın ibadetine açık değildi.Konstantin’in şahsi kilisesi idi.Devlet erkanının katıldığı törenlere açıktı.İbadete açık olan kısmı bahçesine eklenen mescit ile sınırlı idi.

Okuyalım öğrenelim.

Erkan
Ziyaretçi
Erkan

Okuyalım öğrenelim! ama yanlı siyasi tarihçilerden değil! Süs olsun diye mi camii ye çevrilmiş!

hemicuda
Üye
hemicuda

Aytunç Altındal

Dünya çapında Teolojist.

Özellikle Hristiyanlık,Ortodoksluk,Vatikan ve Hristiyan mezhep ve tarikatları hakkında erbap.

Ayasofya basit yer değil.Ley hatları üzerinde kurulan hiç bir tapınak basit yer değil zaten.

Bilgi Berekettir(sitesinden alıntı).

Reklama girmez ise sitesi:

http://aytuncaltindal.com/

Admin uygun görmez ise kaldırsın.

hemicuda
Üye
hemicuda

Üstelik günümüz şartlarında Kabe’ye papazın girmesi neyse Ortodokslar için de Ayasaofya’ya imam girmesi aynı şeydir.Buda heykeli dinamitleyip yıkacak kadar korsan devlet olmuş isen iş başka tabi.

22KL22
Ziyaretçi

Bence 22 eylül veya 27 eylül nedenini kestiremiyorum ama hep böyle oluyor dikkat edilecek olursa ve bu noktada 22 kilit bir sayı tüm gelecek açısından nedersiniz??

handan
Üye
handan

27 kasım olduğunu düşünüyorum bende..tüm tespitlerinizin doğruluğuna inanmakla beraber,gerçekleşmemesini ümit ediyorum..yeni sohbetlerde görüşmek üzere..

hakan emre
Ziyaretçi
hakan emre

Şuanda öngöremediğimiz olayların için hiç olmayacak diye birşey yok bakıyorsunuz gündem biranda öle bir değişiyorki.yani şimdi başkent niçin istanbula taşınsın ki diyebiliriz ama yarın ne olacağı hiç belli olmaz.bu yüzden kuzey ırakada girmek için 27 eylül çok erken diye birşey yoktur.bakarsınız büyük bir terörist saldırı olur kendimizi kuzey ırakın içinde buluruz.Dolayısıyla eylülde olabilir kasımda olabilir ocakta olabilir.

Yunus Emre İSPİR
Üye
Yunus Emre İSPİR

Serhat Bey,

Öncelikle araştırmalarınızı takip ederim. Çünkü benimde uzun süredir yazdığım bir kitap var. Müştak Baba ile ilgili, şiirlerin de bir çok yeni kehanet çıkarttım.

Şimdi yazınızda şöyle demişsiniz;

NUN VEL KALEM başından alınsa NUN YUNUS. Büyük harflerle yazdığım kelimeler Hicri tarih ile 1433 senesini kesin olarak veriyor.

Evet bu kavramlardan ebced olarak nasıl 1433 Hicri yılı çıkarttınız yakından uzaktan alakası var mı sizce ?

hemicuda
Üye
hemicuda

Takip etmemişsin dediğin gibi.

yavuzturk
Üye
yavuzturk

Bu konuda tahmin yürütmek,herhangi bir fikir belirtmek biraz abartili olur.Gelecekte ne olur onu ancak Allah bilir,bu konularda kesin bir tarih vermek bir Müslümani itikadi acidan zor duruma düsürür.Bazi seylerin olmasi icin bir ön belirtisi olmasi gerekir,istanbulun baskent olmasi icin suan hic bir belirti yok,Istanbuulun baskent olmasi demek Türkiyede rejimin degismesi demektir ki bu olasilik cok uzak görünüyor.Ordunun Kuzey Iraka girmesi yeni bisey degil daha öncede sinir ötesi operasyonlar olmustur,bu seferde aynisi olacaktir.Asil önemli konu Türkiyenin Suriyeye herhangi bir Askeri harekatinin olup olmayacagidir.

hemicuda
Üye
hemicuda

Şunu merak ediyorum,

Müştak Baba’nın bu çözümlemelerini okuyan bir piskopat.Hızır’ın geleceği falan yok ya da ben Hızır’ım dese…

Küçük çoçuğu öldüren sonrada o büyüyünce eşkiya olacaktı örneğini kendine feyz alsa…

Bunlar Kuzey Irağa girmeye hazırlanıyor başımıza felaket gelecek ben bunu engelleyim deyip kendine vazife çıkarsa…

Gidip devlet erkanından birilerine bu bahaneler ile suikaste yeltenip bunda muaffak olsa…

X Faktör olarak bu durum kaderi değiştirmez mi?

OKAN
Ziyaretçi

rahman 33 gök kapıları gecebılenlere acıktır.anlayana.sultani güç kavramı.alan alır bılgıyı.hızır soyu denen bır kavram var bence.tanrı ve insan soyuda ayrı cunku ehlı beytınıde ayrıyo.pekı 124 bın peygamber var degılmı sayabılırmısınız 100 tane?nerdeler? ehlı beytlerı peki? neyse derin konu zaman yoksa paralelde suanda bedir savaşındayız.oraya enerjı akıyo.zaman yok andayız.ılerı gerıde yok üst dılım var sebe melıkesı belkıs cın ısık enerjısını katladı getırırken hz suleymanç statık ve dınamık kader var.yazgının arasını ınsan doldurur.serhat ahmet abımız bısey yazar mesela kırmızı arabada kaza yapıcak dıyelım allah korusun.kendısıde alabılır arkadasıda olabılır kırmızı araba yada kırmızı araba carpar.allah korusun bıdaha .o arasına karısmaz.biz ancak sectıgmızı sanırız… Devamını Oku »

okan
Ziyaretçi
okan

birde hızırın asıl adı ixir dir nerden baktıgımıza gore değişir.ixire yanlış dersek hızırda yanlış olur.allah oyle bir cocugu ölsün diye yaratmamışta olabılır.ozaman hızıra bırakmazdı onu bence daha temiz bi şekilde canını alabılırdı.derin konu anne babası olsaydınız cocugun oyle düşünün.birde serhat abi quantum fiziğinde gozlemciye gore sekil alır ornek schorındger kedisi.etken tabıkı olur o yuzden suan neye ınandırırsak gelecek ona gore şekil alır buyuzden mustak baba dahıl zamanı okuyamaz bence cunku zaman gorecelıdır buyuzden ne der kuran kerımde cıft baslı yıldız gorundugunde der kabeyı su bastıgında yada ıste deprem oldugunda serbest cagrışım yapar zaman koymaaz.4 mılyar ınsanı müştak babayı ınandırırsan bıseyler… Devamını Oku »

osman
Ziyaretçi

Serhat bey ben yazılarınızda mehdi ve zuhuru ile ilğili hiç bir yorum göremedim bunun sebebi ne olabilir.

osman
Ziyaretçi

teşekkür edrim serhat kardeşim

deniz aşkın
Ziyaretçi
deniz aşkın

merhaba serhat bey.sizi öteki gündem yani şimdiki adıyla bilinmeyende ve ömer çelakılın hayatın şifrelerinde izledim.hızırn 500 bin yıllık sırrı,müştak baba,yuşa tepesi gibi analattıklarınız konular dikkatimi çekti.henüz kitaplarınızı okuma fırsatı bulamadım.ama en kısa zamanda okuyacağım inş.bana göre zaten Türkiye kara harekatı için Kuzey Irağa girecek.bundan sonra orda oalnüstü şeyler yaşanıp alınabilir.Ben A ve c diyorum.

OKAN
Ziyaretçi

sımdı bende muslumanım ama neyi standart alıyoruz mö 6 bıne bakıyorum ben semavi dinlerimi alıcaz?etrüskce alfabesi ıle ılgılı yenı bır yazı yayınlandı en eski alfabe a b c alfabesidir.sımdı kalkıp baska beyımı referans alıcaz?ixir ismi hıdırdan oncedır kı oturdugu yer sadece bir onun ozellıgıdır.ixirdir orjınali.ha ne onemımı var evet cok var.aslında 10 muharremde onemlı su yuzden hz ademın ruhunun verıldıgı tarıhtır.arastırın lutfen.hz ısanın cıvılerını cemberlıtastan calıdlar klonladılar zaten hakan yılmaz cebı referans cocuk 12 yasında hamza yardımcıoglu referans onun cıkıs zamanıdır bana gore.bu kısısel yorumumdur.ama o prıyotta 10 muharremde bır kamyon iş oldu baan gore 26 kasım cok onemlıdır.ama hızır… Devamını Oku »

Schattenprinzde
Ziyaretçi

sayin Serhat Bey, diger arkadasda sormus hz mehdi ile ilgili niye birsey yok diye,sizde var istanbul baskent kitabimi okuyun demissiniz. size bir sorum var, yurtdisinda yasadigimiz icin kitabiniza ulasamiyoruz. size sorum : kitaplariniz pdf formatinda varmi elinizde? artik bircok yazar kitabinin pdf formatini internete yüklüyorki böylece genis okuyucu kitlesine ulasabilsin.sahsen sizin kitabinizin ebook seklinde pdf formatindaki seklini bilgisayrimda isterdim.böylece kitaplarinizi yurt disinda sorunsuz okumus olurduk. gelelim ikinci konuya, kitaplarinizi su an itibariyle okuma imkanini bulamadigimiz icin hz mehdi konusunu merak ediyoruz.diger arkadasa cevap verirken, hz mehdiyle ilgili cikisini yillarini sirayla vs müstak baba söylüyor istanbul kitabinda yazdim demissiniz. lütfen burda… Devamını Oku »

Schattenprinzde
Ziyaretçi

bu arada ne zaman cikacak, nerden gelcek vs derken , müstak babanin söylediklerini, bu konuda söylediklerini kastediyorum. yoksa Allah cc dan baska kimse cakli cekli konusamaz.kesinlik ifadesini düzeltmek istedim,yanlis anlasilmaya vesile olmasin diye, kisaca müstak baba, hz mehdi ile ilgili, cikabilecegi tarihi, gelebilecegi yeri vs vs gibi konularda söylediklerini burda bize aktarirsaniz seviniriz…..

OKAN
Ziyaretçi

bende bi kitap yazarım belki abi sızde yayıncım olursunuz olmazmı 🙂 gg gram denmesıde burdan aslında ben sadece sıze ıpucunu solerıım uzman sızsınız bulursunuz çivi olayı hamze beyin bir programında hakan yılmaz cebi ıle vardı hazır kıta programlarında mpl tv de daha cok şey varda.karışık 🙂 zulkarneyn adı aslıda bir pilin formülüdür. Bir galvanik pilin iki elektrodu arasına bir akım ölçer bağlandığında ibresinde bir sapma görülür. Bakır-çinko pilinde elektrolitlerin derişimi birer mol olduğunda akım ölçerden alınan değer 1.1 volttur. Bu gerilim Zn(k) + Cu+2 = Zn+2 +Cu(k) zu l qu ar kare neyne qu dur oq ondan gelir qo qu… Devamını Oku »

hemicuda
Üye
hemicuda

An itibari ile Hatay’da tatbikat başladı.Rus donanması Suriye açıklarında konuşlanıyor.

Gelecek ile ilgili belgeleri İsrail,Çin ve Rusya’nın eskiden beri değerlendikleri bilindiğine göre.

Rus donanmasıda Suriye açıklarında konuşlanmaya başladığına göre.

Bizim Güney sınırlarımızın dışına çıkmamız pek karşılık görmeden kabul edilmeyecek gibi duruyor?

Cihan
Ziyaretçi

Peki o zaman burada sorulması gereken bir soru var.Rus donanması kimin için çalışıyor?Orada ne işi olabilir?Yoksa İsrail için mi çalışıyor?
Orada olması kimin ne işine yarayacak ???

Schattenprinzde
Ziyaretçi

Sayin Ahmet Bey,
cevabiniz icin tesekürler lakin mehdi konusuna cevap vermemissin.yani kitabinizda gecen, müstak babanin verdigi tarihler, vs bunlari kismen buraya yazmanizi ve bizi, yani kitaplariniza ulasamayanlari kismen meraktan kurtarmis olmanizi ümid ederdim.bize bir iyilik yapmis olurdunuz….
acikcasi üzüldüm 🙁

okan
Ziyaretçi
okan

abi bu konuları özelden konuşmak isterim.siz bana ulaşın mailden.gerçekten şu zulkarneyn konusu ıncelenmeli.gaga konusunada lütfen bakın.45 xxy testi denen bişey var.aslında daha çok şey varda kediye kadar gidiyor 🙂 ben yazarsam bıseyler ortalık birbirie girer diye susuyorum 🙂 ama bulunması gereken bazı şeyler var.birde şu türkçe ezan meselesi var.onuda bi kou yaparsanız ordada yorumlarımı yazabılırım.hangi ebcedle bakıcaz birde?ben ibranice bakıyorum.yani bi hipotezım daha var.herkesin 2023 e enerji yolladığı bir donem olmustu.aslında bence biz şu anda 2319 yılındayız2320 yı beklıyo sıstem.aslında kova çagındayız.bu öngorulerı siz anlarsınız abi hıpotezlerınızı 2320 enerjısıne gore bı deneyın .sıze bunu mantıgını sole dıyeyım ordan anlarsınız.300 yıl… Devamını Oku »

okan
Ziyaretçi
okan

🙂 kod çözme işi varsa emrindeyim abi hem para kazanırız azcık :)şu 7 uyurlar 7 volkanik dağ olmasın onlara bi bak abi.inception baslangıc filminide mutlaka ızleyın sayılara cok dikkat edin

okan
Ziyaretçi
okan

mesela inceptio filminde ilk sahnede fılmı bir isyanın üstüne kuruyolar rüyayı bakın orda o isyanın cıktıgı yerdeki arabaların plakaları neresi???evet mısır.aslında bunları bize yaptırıyolar ortak bilinç ıle.lady gaga born this wayi de alejadroyuda ızleyın buyuk ıskenderdır alejandro.sonra britneyın klıplerınıde aslında devamlı degğişir.mesela beyonce run the world de tiflis tabelası vardır orda bir yol var 77. route mu neydi oraya oynucaklar sımdı oyunlarını.bir de kumla ilgili bir durum olucak butun klıplerde yerde çöl kumu var.j lo nun papisinide izleyin ordada son donemın kadınların üstüne olucagını alatıyor.bencede bas rol oyuncuları kadın olucak aslında sistemde kadın peygamber bıle yok dımı 🙂 ya hermafroditse… Devamını Oku »

okan
Ziyaretçi
okan

ben bir kişi anlasın diye yazıyorum abi zaten .o yüzden o kitapta satmaz ama insanlar bilirler.sorun tiraj değil sorun bilmek.o film oscara 6 dalda sanırım adaydı.10 sene senaryosunu yazmış adam.penrose merdiveninden quantuma herşeyi anlatmış.neyse.savaş başlıyo .ama buda olmak zorunda değil.asla değil.

Cihan
Ziyaretçi

Sen olmak zorunda değil dersin.Bizde olmasını istemeyiz lakin kader tiyatrosu öyle bir çevirir ki filmini,ne olduğunu anlamadan zaten o şartların içine getirip finalinide bizzat kendisi yapar.Bu olayların olmasını isteyenler şartları kendi istediği yönde olması için var güçleriyle çalışıyorlar.Biz burada herşeyden habersiz çaylarımızı içerken,onlar dünya liderlerine öyle şeyler empoze ederler ki,öyle sahnelere imza atarlar ki,artık geri dönülmez yolda olduğumuzu ancak sonuna yaklaştığımızda idrak etme durumuna düşeriz.Asıl kader dışında alternatif kaderlerin mevcudiyetini yazar güzel bir şekilde dile getirmiş.Bize düşen ülke olarak o alternatif kader için yapılması gerekenleri yapmaktır ki bu da bilinçli bir liderle yapılır.O yüzden ülkenin başındaki kim ise,onun inisiyatifinde bunlar… Devamını Oku »

hemicuda
Üye
hemicuda

İlk tahminimde yanıldığımdan revize ediyorum;

7 Aralık İsrail Suriye’ye saldırır…bu tarihten sonra gelen tarihli şık C şıkkı olmuş oluyor.

YAVUZ
Ziyaretçi

serhat bey osmanlı başkenti istanbul savaş gemilerinin atış menzilinde bir yer.aynı akıbeti mi istiyorlarda taşıyorlar.mesela türkiye bir şekilde gerilerse gemilerle gelip merkez bankası altın ve paralarını götürmezlermi??tarih tekerrür etmez mi*

hasan altınbaş
Ziyaretçi
hasan altınbaş

sayın serhat bey
kitaplarınızı okudum fakat aklımı kurcalayan birşey var.2030 Türkiye nin ortadoğu macerası için dönüm noktası olacak diyorsunuz. 2050 de ise israil in nihai hedefine varacağını söylüyorsunuz. Anladığım kadarıyla bunun İstanbul a atılacak bir nükleer füzeyle mümkün olacağını söylüyorsunuz.
Fakat böyle olduğu takdirde bile israil in tüm o bölgeyi ve kalabalık nüfusu nasıl etkisiz hale getirecek bu kafamı kurcalıyor.
İsrail in 150 yılı aşkın bir hakimiyetine kadar olaylar gidecek di
yorsunuz bugün israil filistin gibi ufak bir yeri biile ktam olarak kontrol edemezken tüm bölgeyi nasıl etkisiz hale getirecek bunu sormak istiyorum.

burak mert
Ziyaretçi
burak mert

Serhat Bey 2014 e girdik ama başkent değişmedi.Analizinde bir problem var sanırım.

erd2
Ziyaretçi
erd2

abdul kadir geylani hz nasıl bilirsiniz kendi düşüncelerinizden biraz aktarırmısınız serhat bey

ismi lazım değil !
Ziyaretçi
ismi lazım değil !

dünyayı ayakta tutan 3 altın noktalı LEY Hattı ! ;;

1- Kabe , 2- Hz. Süleyman Mescid-i Aksa, 3- Ayasofya

ref : http://forum.memurlar.net/konu/2117511

hemicuda
Üye
hemicuda

Kapı açıldı.

Bunlar da ilgini çekebilir

Yüzde 10 “Ses Kes”

Devamını Oku →