Yükleniyor...
Buradasınız:  Anasayfa  >  Duyurular  >  Güncel Yazı

Serhat Ahmet Tan 8 Ekim Günü Cem Tv’de

Tarafından   /  08 Ekim 2011  /  8 Yorum

No Gravatar

Serhat Ahmet Tan, 08/10/2011 Cumartesi 22.00’da (Bugün)

CEM TV’de Yaşam Mimarı programına konuk oluyor.

Programda Zaman Yolcusu HIZIR kitabı derinlemesine incelenecek

.

Yayının Tamamını Aşağıdaki Video Kanalından 8 Bölüm Halinde İzleyebilirsiniz.

 

www.anahtar.tv

 

8
Kimler Neler Demiş?

avatar
7 Yorum konuları
1 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorum dizisi
5 Yorum yazarları
deniz aşkındeniz aşkınSevilSerhat Ahmet Tanhemicuda Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
hemicuda
Üye
hemicuda

Tabanca gibi program oldu. Ve tasvirler sayesinde başımdan çok yakın zamanda geçen bir olayı hatırladım donup kaldım. Hızır her yerde ve herkeze gözükebilir.Hatta bana ikinci bir şans verdi. İlk gördüğümde neden bu insana yardım etmedim diye apartmanın girişinde arkasından bakıp durdum.Çöpe attığım pizza kutusuna yönelince çöp baba içi boş demiştim.O da bana ekmek geldi ekmek demişti.Halbuki içinde kedi kakaları vardı(35 tane kedim var).Sonra tam tersi çıktı deyip gitti.Dede hep pişmanlıktan rüyalarıma girdi. İkinci gördüğümde gene apartman kapısının önünde idim kucağında bir kedi vardı ve onu seviyordu.Param evde idi çok parasız zamandan geçiyordum 30 liram vardı yıldırım gibi eve gidip yirmi… Devamını Oku »

Serhat Ahmet Tan
Üye

cem tv haftaya proğramın devamını istedi allah izin verirse cocuğu ve kuruşu unutmazsam sorarım sen bu kadar kediyi apartman dairesindemi besliyorsun komşular bu işe ne diyorlar bende kedileri biraz nankör olsalarda severim ama bu kadarına herhalde dayanamazdım bir kutu et konserve 5 tl onlara yemek parası yetişirmi kuru mamayı sevmiyorlar

hemicuda
Üye
hemicuda

Kedilerin yarısı evin içinde yarısı dışarda.Ev bahçe katı.Evdeki kediler ya topal ya kör ya da terkedilmiş yavru iken alınmış kediler.İki tane 15 kiloluk kuru mama bir ay gidiyor(büyük alınınca hesaplı oluyor).Kuru mamayı bir süre sonra mecbur seviyorlar.Ben evimde yaşayamıyorum annemlere taşındım nüfus yüzünden.Ev kedilere tahsis oldu.Şehir dışında bir arazi satın alabilsem çiftlik gibi bir şey yapıp barınak yapmayı düşünüyorum.

Kediler köpekler ile mukayese edilince nankör deniyor şehir hayatında karşılaştığımız için.
Sebep şudur köpeklerin korteksi kedilerinkimnden yüksektir bu yüzden eğitilebilirler.Kedinin korteksi düşük olduğundan daha vahşidir(doğa anlamında)temel ihtiyaçlarına daha fazla önem verirler ve anıları güçsüz olur.Keza sincapta kedi gibidir ya da kirpi.

Sevil
Ziyaretçi

Serhat Beyin katılacağı program bilgilerini lütfen 1-2 gün önceden sitede yayınlarmısınız? programı kaçırdığıma çok üzüldüm.

deniz aşkın
Ziyaretçi
deniz aşkın

sevil hanıma katılıyorum.bende bu programı kaçırdığıma çok üzüldüm.neyse haftaya devamı varmış..

deniz aşkın
Ziyaretçi
deniz aşkın

slm.hemicuda.bu gördüğün nur yüzlü dede demek ki her yerde dolaşıyor.senin anlattığın özelliklerde aynı dedeyi bende gördüm.Yüzü Nur gibi parlıyordu.mavi gözleri vardı.insan bakınca büyüleniyor.tekrar bakası geliyordu.bir akşam üstü karşıyakanın arka sokaklarıında bir çay bahçesinden çıkmıştık.dilenmek isteyen kalabalık ortamlarda bulunurdu.oysa kimsenin olmadığı bir kaldırıma oturmuş hiç konuşmuyordu.dayanamadım gidip para verdim.garip olan tşk etmedi.hiç konuşmadı.bir gariplik olduğunu sezdim.daha sonra bu dede bir daha karşıma çıktı.bu sefer çok şaşırdım.ve para veremedim.çünkü şok olmuştum.bu zat hızır olmasada evliyalardan olabilir.çünkü serhat beyin dediği gibi.Hızırın daha önemli işleri var.geleceğe yönelik.Hızır gibi erenlerde bu dünyada dolaşıyor olmalı.

hemicuda
Üye
hemicuda

Deniz Hanım

Evet mavi gözlü idi.

Ama ben İstanbul/Kadıköy’de oturuyorum.

deniz aşkın
Ziyaretçi

olabilir.onlar evliya zatlardansa her yerde olabilirler.:))

Bunlar da ilgini çekebilir

Anahtar.Tv’den yeni proje: “Anahtarcı Yorumları”

Devamını Oku →