Yükleniyor...
Buradasınız:  Anasayfa  >  Analiz  >  Güncel Yazı

Papalık Kehaneti ve İstanbul’un Yıkılışı

Tarafından   /  11 Şubat 2013  /  6 Yorum

No Gravatar

Joseph Ratzinger yani Papa 16. Benedict’in 28 Şubatta 2013’te istifa edeceğini ilan etmesinin ardından, dünya çapında tanınan ve Papalık kehanetlerinin sahibi olan Aziz Malachi akıllara geldi.

M.S. 1132-1136 tarihleri arasında Roma Katolik kilisesi başpiskoposu olarak görev yapan Aziz Malachi, 112 tane Papanın geleceğini kehanet etti. Her birine macazi ünvanlar verdi ve onlar hakkında bazı tarifler yaptı. Papa II. Celestine’den 267. Papaya kadar (istifa eden Papa Benedictus), gelen Papalar hakkındaki kehanetlerinin tuttuğuna inanılıyor. Malachi’nin kehanet ettiği 112 papadan 111’i geldi geçti. Geriye son bir tane kaldı. O da ‘Papa 16. Benedict’in yerine gelecek olan kişi. İsmi ne olacak, bilmiyoruz ama Malachi ona “Romalı Peter” ünvanını veriyor. Ve onun döneminde yaşanacak olaylarla ilgili çok ilginç öngörülerde bulunuyor…

“Romalı Peter, koyunlarını musibetlerin içinde otlatacak. Ve bunlar bittiğinde yedi tepeli şehir yıkılacak. Ve korkunç yargıç, onun halkını yargılayacak. Son!”

Malachi’nin mesajı çok dikkat çekici. “Yedi tepeli şehir” İstanbul olarak, “korkunç yargıç” ise kıyamete yakın zamanda geleceğine inanılan Hz. Mehdi olarak yorumlanıyor. Malachi’nin son kehanetinin sırası geldi. Doğru mu, yoksa uydurma mı olduğunu zaman gösterecek.

Hamza Yardımcıoğlu / Anahtar.tv

6
Kimler Neler Demiş?

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
YRDNR GLMSRasaf turqiBir DostSezgin KadirKaan Demir Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
ESVET ÖZER
Ziyaretçi
ESVET ÖZER

Merhabalar,bunun devamı var ben hadislerle birlikte kehanetleride anlatayım İNŞALLAH.2015’te melhamei kübra başlayacak korkunç şekilde,ABD ve İsrail ve Yunan,Avrupa devletleri üzerimize bir sene boyunca füze ve bomba yağmuruna tutup bizleri mahvettikten sonra ve açlığa mahkum edince,özellikle İst halkını kendine muhtaç ettirecek,ve yağma başlayacak.Hadislerde bu durum:insanların yüzde 99’zu ölür yüzde biri kalır buyuruyor.2016’da karaya asker çıkarıp İst dahil her tarafı işgal edecek,ama bu borun peşinde,Ankara civarında çok var,ama Ankara’ya girmesi için Ulukışla’yı geçmesi lazım,geçemeyince hırslanıp Ankara’ya bomba gelecek hemde nükleer bomba,orası yerle bir olacak ve oraya gitmeyin.İst’lun zenginleri bile aç kalacak ve bankalarda ki paralarını kilitleyecekler,aç kalan İst halkı onlaradan çocukları için… Read more »

Kaan Demir
Ziyaretçi
Kaan Demir

Kehanetler her zamanki gibi bir kez daha doğru çıkmadı. Adam Arjantinli, isminin ve ünvanında Peter ile yakından uzaktan alakası yok.

Sezgin Kadir
Ziyaretçi
Sezgin Kadir

Kaan kardeş adı üstünde kehanet. Her kehanet gerçekleşseydi ohoo..

Bir Dost
Ziyaretçi
Bir Dost

Geleceği insanoğlu bilebilseydi insanlık inanın şu ankinden daha kötü hallerde olurdu…

asaf turqi
Ziyaretçi
asaf turqi

sevgili esvet özer bahsettiğin hadisler hangi kaynaktan

YRDNR GLMSR
Ziyaretçi
YRDNR GLMSR

Sayın Hamza Bey’in, Emeğine Sağlık.

Bunlar da ilgini çekebilir

MASTERS AND SLAVES: The Truth Will Set You Free!

Devamını Oku →