Yükleniyor...
Buradasınız:  Anasayfa  >  Analiz  >  Güncel Yazı

MUTASYON

Tarafından   /  24 Aralık 2013  /  16 Yorum

No Gravatar

 

 

Aman Dikkat!…

 

Mısır’daki virüs bize ulaştı…

 

Özel olarak Amerika’da laboratuarda mutasyona uğratılarak üretilen bu tehlike eğer önemsenmezse giderek müslümanı yine müslümana kırdırarak dehşet saçabilir.

 

Bize sıçramaz diye düşünüyordum…

 

Belirtisi insanların birbirlerine hiddetle beddua etmeleri şeklinde kendisini gösteriyor. Çok da hızlı yayılıyor.

 

30 yıllık ülkemizi yiyip bitiren kavga tam BARIŞ SÜRECİ ile bitiyor derken şu olanlara bakın…

 

İşte insanların bilinç altları böyle büyülenir. Kimse kimseye güvenemez herkes kardeşine söverse, kötülüğünü isterse giderek Mısır, sonra Suriye gibi biz de cinnetin karedeliği içinde birbirimizi yok ederiz.

 

Allah korusun…

 

Tek bir amaç var BARIŞ SÜRECİ’ni bitirmek…

 

Bu mutant haline getirilmiş tehlikeli mikrop Amerika’daki bir lobi tarafından üretilmiş. Herkes öyle söylüyor… Önce faydalı bir bakteriyi alıp onun genlerini değiştiriyorlarmış…

 

Böyle şeylere pek inanmazdım. İhtimal de vermiyordum… Ama ülkedeki tüm internet kullanıcılarına yarım saat içinde yayılınca MUTANT haline getirilmiş olabileceğine artık ben de düşünmeye başladım…

 

Üstelik çok etkili. İnsanda hemen karşı tepki oluşturuyor…

 

Kardeşine beddua etmek istiyorsun…

 

Mutlaka birilerinin kötülüğünü istemeye yöneliyorsun…

 

Arada kalıp ne yapacağını bilemeyen tanıdıklarımın beni aramalarından biliyorum…

 

“Biz de beddua kervanına katılalım mı? Diye soruyorlardı… İnsanlara bu tuzağa düşmemelerini tavsiye ediyorum.

 

Sakın kimseye beddua etmeyin…

 

Daha ilk adımları atıyor başbakanımız. Öyle bir nezle ile bu yürüyüş durdurulabilir mi?

 

Önümüzdeki birkaç ay bu nezle bizi biraz zorlasa bile Nisan Mayıs ayları nezle gribe çevirip biraz halsiz bıraksa bile Mayıs’ın 15’inden sonra tamamen etkisizleşip yok olacak, sonra yürüyüş devam edecek.

 

2016’da Kuzey Irak…

 

2019’da Irak’ın tamamı…

 

2021’de ise Suriye ve Lübnan…

 

Hepsi bizimle olacaklar. İsrail’e komşu olup çepeçevre saracağız…

 

Bu yola çıkanlar nezle ve griple durdurulabilir mi?

 

Bu mikromun bir tek ilacı var;

 

Kesinlikle karşılık vermeyeceksin…

 

Beddua sekerek çoğalır ve etkili olur. Bulaşıcıdır…

 

Ortada bırakacaksın…

 

O zaman çıktığı kaynağa geri dönmek zorunda kalır…

 

Kaynağı ise Amerika’da artık biliyorsunuz…

 

Bırakın kendi haline, çırpınsın kalsın…

 

MUTANT veya genleri değiştirilmiş ise kendi haline bırakılınca zaten kendisini bitirip yok olacaktır…

 

Mutasyon ileriye değil geriye dönük bir süreçtir. Arızi bir haldir…

 

Mutasyona uğramış türler devam edemezler…

 

Bana inanmıyorsanız biyologlara sorun…

 

Böyle mutasyon geçiren hücrelere onlar Habis yani KANSER diyor…

 

Kardeşinize beddua etmeyin sakın…

 

Bu nezle bile değil, sadece bir hapşırık…

 

Bırakın kendi haline,

 

Bitsin gitsin…

 

Siz yürümeye devam edin…

 

Yürüyüş iyidir. Sağlıklıdır…

 

Sadece yürüyün…

 

Sadece yürüyün…

 

Devam edin…

 

Daha on sene var dolu dolu on sene…

 

Devam edin…

 

 

Serhat Ahmet TAN

16
Kimler Neler Demiş?

avatar
16 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorum dizisi
7 Yorum yazarları
SECRET_KEYErsinmehmetmetinBerkan kara Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
haram
Ziyaretçi
haram

haram yiyen benim akrdşeim değil

serhat
Ziyaretçi
serhat

Muştak Baba acaba İran dan mı bahsediyor? O nun anlattıklarını İran üzerinden mi okumalıyız\sınız acaba???? http://www.haber7.com/asya/haber/1109315-iran-baskentini-degistiriyor

mehmet
Ziyaretçi
mehmet

rüşvet yiyen yanlış yapan insanlar her zaman bulunur kimse temiz değildir serhat beyin demek istediği farklı gözle bakın şahıs üzerinden gitmeyin ha şunu belirteyim o amerikadaki şahısı manevi alemde gören bir kişi yıllar önce şunu söylemişti o kişi peygamber efendimiz tarafından zincirlenmiştir demişti umarım o zincir çözülmemiştir çünkü o kişinin zincirli halini gören kişi peygamber efendimize soruyor yada o şekilde nida ediliyor bu kişi müslümanlar arasında fitne çıkarmak üzere diye ses…

metin
Ziyaretçi
metin

Hemen başladınız hurafe üretmeye…Rüyayla bilmem ne efendinin kişilik bozukluğu nedeniyle başkası zannettiği varlıktan bilgi alması vesaire… bunlar akıllı insanın yolunu tayin edemez…Siz icraat yerine lafa baktığınız için koyun gibi uyutuluyorsunuz…Halbuki siyaset bir yalanlar sistemidir deyip hangisi benim değil bizim hayrımıza ise ona taraftar olalım demek lazım gelir…Tayyibi gökten zenbille getiren amerikadaki yahudi lobisiydi…bu işte güleninde emeği vardı, sen bunu unutup sanki melaikeymiş gibi reklamlara aldanıyorsan insanım diye ortaya çıkma…Ben birisi iyi diğeri kötü demiyorum, çünkü ikiside birlikte yapmıştır bu güne kadar olan olayları…Fakat hükümetin doğru düzgün icraatı kalmadı ve yalanlarla gemisini yürütmeye çalışıyor…ve gitmesi lazım…dış güçler geçen seneye kadar zaten… Devamını Oku »

mehmet
Ziyaretçi
mehmet

benim dediklerimi ister kabul edin isterseniz etmeyin ben burada kimseye dayatma yada kendi düşüncelerimi zorla kabul ettirme gibi bir niyetim yok! eğer rüya hurafe ise hz. yusufun hz. musanın gördüğü rüya değil hurafe o zaman kuranı kerimde hurafe ayetleri var demekki! hayır yada şer bunu kim daha iyi bilebilir?????? yahu peygamberimiz demiyormu hayır görünende şer, şer görünende hayır olabilir demedi mi? bunları geçtim atatürk dahil bu ülkeyi uzun süre yönetmek ve kalıcı olmak için yani masonluğun gücünden faydalanması kötü bir şey mi? yani siz o kişilerin atatürk yada tayyip erdoğanın kalbini yarıp içini gördün mü?????? bu zamanın en kötü şeyi… Devamını Oku »

mehmet
Ziyaretçi
mehmet

ha birde şunu söyleyeyim millete hakaret etmek mübah mıdır? yani yok makarnacı yok koyun birşey söyleyeyimmi siz bu şekilde bir yere varamazsınız merhametten bahseden bir insan nimete hakaret edemez! bu kafayla gidilirse makarnayada muhtaç olacak bu millet!
fethullah gülen bir daha türkiyeye gelemeyecek ve orada ölecek itirazı olan varmı onun ölümü yaklaşmıştır

Berkan kara
Ziyaretçi
Berkan kara

Benim korkum umarım,sayın başbakanımız gribi tedavi edeceğim diye siyanür kullanmaz,o zaman sonumuz felaket olur.

metin
Ziyaretçi
metin

Mehmet dünya üzerinde rüya görmeyen bir tane bile insan yok…kuran insandan bahsediyorsa elbette rüya ilminden de bahsedecektir bu gayet doğal…fakat dikkat et ilim diyorum…bu işin içinde insanın doğasını ve bilinçaltını bilip yorumlayabilmek var…yoksa gaipten haber veren kahinler gibi uydurmak yok…sen bu konuda cahil olmalısın ki bunu soruyorsun…bence araştır bu konuyu..ayrıca islam peygamberi rüya ile amel edilmez diye bir söz söylemişken senin bunu iddia etmen hata üstüne hata…şeriat denilen kuranın hüküm içeren ayetlerinin gereğini yapmak-yaşamak aşamasında herşey zahire göredir…yani şeriat zahire bakar…batın denilen iç dünya seni ilgilendirir…dışarıdan görünmeyen şeyle hareket edilmez…adam cinayet işliyorsa cezası kesindir…tayyip hükümeti yeterince halkı es geçti…yıllardır işsizlik… Devamını Oku »

mehmet
Ziyaretçi
mehmet

(…bu işin içinde insanın doğasını ve bilinçaltını bilip yorumlayabilmek var…yoksa gaipten haber veren kahinler gibi uydurmak yok) insan beyni uyurken bile çalışır kahin lafını genelde hristiyanlardan duyarım! bilinçaltı meselesi apayrı birşey benim ne demek istediğimi ya anlamadınız yada ben tam anlatamadım yada siz kapalısınız şunu belirteyim benim söylediklerimi kabul etmek zorunda değilsiniz ama siz kendi fikirlerinizin dopru olduğunu iddia ediyorsunuz bana hatalısınız demenizden anlaşılıyor kimsenin kimseye zorla kendi firkrini dayatmaya hakkı yoktur. şeriata gelince benim için şeriat insanın iç dünyasıyla alakalıdır kalbi bir meseledir bunun konusunu asla tartışmam. fet.gülene gelince siz yani o videoda arapça olarak ne okuduğunu biliyormusunuz? tabi… Devamını Oku »

metin
Ziyaretçi
metin

Sevgili Mehmet ben sana kendi tecrübeme göre konuştum ama sen istifade edememişsin…Senin içinde bulunduğun aşamalardan geçeli on yıllar oldu…İleride eğer nasibin varsa bizim gibi düşünmeye başlarsın…O değindiğin manevi yapılanma hiçte senin öğrendiğin gibi değil..!Din sana göre ona göre olmaz…Şeriat gayet açık ve nettir…Bu makamda iç dünya önemli değildir…O seninle hakikatın arasındaki bir haldir…Ha şuda var eğer senin için doğru ve ahlaklı olursa dışında o istikamette düzelir..Bak kardeş ben f. güleni tasvip ediyorum demiyorum, fakat hükümetin icraatleri ne zamandır durdu ve lafla götürmeye çalışılıyordu. F. gülen devrilmesi için tek güç şu an için…Sen faizin kaynağı bankaları, çok hafife alarak seni zorlayan… Devamını Oku »

mehmet
Ziyaretçi
mehmet

her düşünceden istifade alacak diye bir durum söz konusu olamaz çünkü kendi düşüncelerini kitap okuyarak yaşayarak oluşturmuş olabilirsin orası seni ilgilendirir,iç dünyası temiz olmayan bir kişi manen yükselemez bakın şunu diyim ruhlar kenetlenmiş ordular gibidir temiz olmayan bir ruh kirli biriyle olamaz herkesin yeri katmanı farklıdır,150 yıldır ülkeyi kim akıllıca yönetebilmiş orası tartışılır tayyibin bazı şeyleri açıkca ifade etmesi haksız duruma düşmesine sebep olur herşeyi açıkca ifade etmesi uygun değildir, f. gülenin arapça ne söylediği hareketleri ve oradaki grubun amin demesi falan yenilir yutulur cinsten değil dünya alem tayyip erdoğana yükleniyorsa bu işte terslik var çünkü dünyayı kaosa yönelten güçlerin… Devamını Oku »

mehmet
Ziyaretçi
mehmet

serhat bey 2019 da kerem paşa gelmiyormu 🙂 acayip şeyler olacak gibi geliyor yani son zamanlarda başbakanın ergenokon ve balyozda tutuklanan bazı paşaların içeride olmasından rahatsızlık duyuyorum gibi ifadesi vardı diyorum ki tayyip erdoğandan sonra haklın seveceği bir emekli bir paşa ülkeyi yönetirmi diye düşünüyorum

metin
Ziyaretçi
metin

”dünya alem tayyip erdoğana yükleniyorsa bu işte terslik var” tam tersine şimdiye kadar yüklenmediklerinden, bu şahsın onların adamı olduğunu anlamamız gerekliydi…ne oldu da yüklenmeye başlandı ? surat eskidi ve verimliliği azaldı…lafla oyalamaya başlamıştı…” f. gülenin arabca ne söylediği hareketleri ve oradaki grubun amin demesi falan yenilir yutulur cinsten değil ” Vallahi eğer bu yaptığı lanetlemeyi ben hakedecek bir şey yapmadıysam neden endişe edeyim ki ?Haşa ALLAH zalim mi ki bir günahsıza azab etsin ? Açarım ellerimi yönelirim ona ve bende bu kötü duasına büyük bir cemaat huzurunda karşılık veririm…Ama eğer suçum yoksa buna cesaret ederim…Duanın bir çalışma mantığı var.. yoksa… Devamını Oku »

mehmet
Ziyaretçi
mehmet

şunu ifade edeyim o adamın ne söylediğini açıkca türkçe olarak eksiklikleride söylerek ifade eden yok! birde eğer birileri kötü şeyler yapıyor çirkinlik ve fitne peşinde koşuyorsa ya dilinle düzeltsin dil olmazsa elinle düzeltirsin eğer sen bu zulüm karşısında sessiz durursan sen masum olsan bile o kişilerle birlikte zarar görürsün ülkede zaman zaman depremler ölenler oldu sanki uyandık! herhalde size yeterli gelmemiş olmalı uyuyorsunuz! haklısınız biz millet olarak yastık altında para biriktirirdik haşa Allaha güvenmiyormuş gibiydik haklısın. senin insanca yaşama düşüncen nedir bilemem ilk önce önündekini gör sonra görünmeyene bak ! unutmayalım ki kurunun yanında yaş olanda yanar. ilahi tokat çok… Devamını Oku »

Ersin
Ziyaretçi
Ersin

Metin bey, çok doğru yazmışsınız, aynen katılıyorum size.

SECRET_KEY
Ziyaretçi
SECRET_KEY

Haklısınız hocam ,bu amerikan yahudilleri önce filmini yaparlar sonra piyasaya sürerler ,labaratuvar farelerinden farkımız yok onların gözünde ,rusya ilaç mafyasıdır virüslere annelik yapar sonra salar ortalığı bi h1n1 sarar ,iycaybi yi yapar amerika önce kendi insanında uygular ve yavaş yavaş yayılır bu,bunlar tesafüdi değil ,kanlarımızdan genetik atalarımızı bilen ve hangi hastalıklarla çökertileceğimizi bilen bir sistem var ortada,adam kalkıp türklere şu virüs ,çinnilere bu bakteri diyebilecek potansiyele sahipse ,kusura bakmayında Allah size bize bunun hesabını soracaktır,sen neden yapmadın ,sen neden karşı antikorunu üretmedin ,sen niçin koyunlar gibi bekledin denileceği din günü geldiği zaman ,işte o zaman kaçacak delik bulamayacak hiç kimse,şuan… Devamını Oku »

Bunlar da ilgini çekebilir

Yüzde 10 “Ses Kes”

Devamını Oku →