Yükleniyor...
Buradasınız:  Anasayfa  >  Duyurular  >  Güncel Yazı

21. Yüzyıl Metafizik Savaşları

Tarafından   /  18 Mart 2014  /  2 Yorum

No Gravatar

Gazeteci-Yazar Ali Bektan’ın “21. Yüzyıl Metafizik Savaşları” isimli kitabı çıktı.
 
Gizem araştırmaları yazarı olarak birçok çalışması bulunan Ali Bektan, yeni kitabı “21. Yüzyıl Metafizik Savaşları”nda da gün yüzüne pek çıkmayan konuları derleyip günümüz dünyasında yaşanan “Metafizik Savaşları”nı ele alıyor.
 
Usta gazeteci Bektan, kitabında; Nostradamus’un kehanetleri, Nikola Tesla’nın Haarp teknolojisi, psişik yetenekleri olan insanların bazı devletler tarafından kullanılması gibi gizemli konulara değinerek bütün bunların 21. Yüzyıl için önemine değiniyor.
 
Özellikle Nostradamus’un kehanetlerinde geçen “Büyük Yüzyıl”ın 21. Yüzyıl olduğunu söyleyen Bektan, “Nostradamus, Hıristiyan ve Yahudi Dünyasını uyarıyor: İslamiyet güçlenecek ve başarıya ulaşacak.” dediğini belirtti.
 
Bütün bu işaretlerden yola çıkarak 21. Yüzyıl’ın önemine değinen Bektan, “O yüzden bu kitapta Dünyadaki Savaşların artık Metafizik üzerinden yapıldığını açıklamaya çalıştık.” dedi.
 
“21. Yüzyıl Metafizik Savaşları” kitabı için daha detaylı bilgiye aşağıdaki tanıtım metninden ulaşabilirsiniz.
 
 
“21. Yüzyıl Metafizik Savaşları” kitabı tanıtım metni
 
2. Dünya Savaşı bittikten sonra istihbarat örgütlerini kuran Amerika ve Rusya başta olmak üzere istihbarat örgütleri, bilgi toplamak için her yolu denediler. Yeni bir bilim dalı olan Parapsikoloji, Bilimin açıklayamadığı olayları topladığı Metafizik, konularını inceleyip yıllardır deneyler yaptılar. Bu çalışmalar için binlerce insanı kobay gibi kullanırken, milyonlarca dolar paraları da harcadılar.
Michel Nostradamus “Yüzyıllar” adını verdiği ve kehanetlerinin yer aldığı kitabında Büyük Yüzyıl olarak 21’nci yüzyıldan bahseder. 1000 yıl sürecek olan bu yüzyıl da İslamiyet’in yükseleceğini ve bunun önlenmesi için gerekli tedbirlerin alınmasını vasiyet etmiştir. Bu yüzden Metafizik Savaşlar Amerika ve Rusya ile başlarken, bugün İslam Ülkelerine de yönelmiştir.
Nikola Tesla ise Haarp Teknolojisini bulan kişidir. 1943 yılında Amerika da gizemli bir şekilde kaldığı otel odasında ölü bulunurken, çalışmaları Amerikan Devleti tarafından bugünde devam ettirilmektedir. Tesla’nın belge ve bilgilerini ele geçiren Rusya da savaş ertesinde başlattığı çalışmalarda ABD’ye kafa tutmaktadır. Haarp Teknolojisi ile bugün iklim silahı olarak ta kullanılmaktadır. Ülkelerin üzerine yağmur yağdırabilir, depremler oluşturabilir, hatta kuraklığa neden olabilirsiniz.
21 Yüzyıl da Parapsikoloji de psişik yeteneklere sahip insanların bulunmasıyla gündemini koruyor. Birçok ülkenin istihbarat örgütlerinin yanı sıra devlet kademelerinde Medyum olarak adlandırılan kişiler çalıştırılıyor. Bu kişiler Telepatik yönden güçlü olarak düşman ülke liderlerinin beyinlerini okuyorlar ve Uluslar arası toplantılarda kendi ülkelerinin menfaatine uygun kararlar almalarını sağlıyorlar.
Kitleleri kontrolleri altına almak için Amerika da 1970’lerin başlarında başlayan teknoloji gelişecek ve insanlar bu teknoloji ile yalnız bırakılıp kontrol altında kalmaları sağlanacak projesi 2000’li yıllarda gerçek oldu. Bugün sosyal hayata giren bu teknoloji insanları bağımlı hale getirdi. Projenin fikir babası ise ABD Eski Dışişleri Bakanı Zbinginew Brezinski’dir.
Türkiye’de Metafizik konusunda çalışmalar yapan bazı isimler bulunurken, Devlet yönetiminde de bu konulara hakim bilgi sahibi kişilerin olduğunu da belirtelim. Türkiye’nin geleceğini etkileyecek çalışmalara karşı bazı gruplar manevi anlamda destek vermektedir.
Bu kitapta tüm bunların tarihsel gelişimlerinin yanı sıra Dünyayı Yöneten Gizli Örgütler hakkında da bilgiler bulacaksınız. Metafizik Savaşlar, silahlarla yapılan savaşların yerini almıştır.
 
Kitaba ulaşmak için tıklayınız.
 
 
Haber: Ömer Can Talu

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorum dizisi
1 Yorum yazarları
ahmet bekki Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
ahmet bekki
Ziyaretçi

parantez acayim diyerek cumleye baslamak istedim ve aklima sunlar geldi: bu konularda konusularak ortaya konulan hersey tam da bu parantezin kendisi olmakta, uyutmaktadir!!! mesela 21 aralık 2012 maya takviminin sonu hikayesi yillarca insanlari uyutmustur.. peki bu parantez kapanınca ne oldu? gorduk ki 21 aralik 2012 dunya capinda muslumanlara karsi biri savasin baslangici son hacli seferinin start verildigi tarih oldu.. peki neydi hikaye? vs. vs. dunyanin sonu. bu hobbitler (cessaslar yeni adi casuslar) bilinc duzeyinde attikleri aglara takilanlar ile bu sekilde hikayeler mitler ve bunlarin anlatildigi diziler ve filmler ile imgeliyerek yandaslari ile hic gorusmeden tenismadan onlari ayni noktaya toplayabilme yetisini… Devamını Oku »

ahmet bekki
Ziyaretçi

Bunlar da ilgini çekebilir

Yüzde 10 “Ses Kes”

Devamını Oku →