Yazar: 22:00 Duyurular, Manşet Haberler • 13 Yorum

Anahtar.Tv’den yeni proje: “Anahtarcı Yorumları”

Anahtar.tv’ye gösterilen yoğun ilgi ve okurların birbirleriyle yorum başlığı altında bilgi alışverişinde bulunmasıyla görülen ihtiyaç üzerine yeni bir proje olarak “Anahtarcı Yorumları” sayfası açıldı.
 
“Anahtarcı Yorumları” ismini taşıyan bu proje bilgi alışverişi veya herhangi bir konuda sadece görüş bildirmek isteğiyle yazılan bütün yorumları tek bir çatı altında birleştirmek amacıyla oluşturulmuştur.
 
Genel kurallar haricinde hiçbir kısıtlama olmadan özgürce yorum paylaşılabilen proje bu özelliğiyle herkesin ortak kullanabileceği bir yorum blogu özelliğini de taşımaktadır.
 
Projeyle birlikte ayrıca yeni bir yorum sistemi eklenerek yapılan yorumlar için yorumu beğen-beğenme, yorumu sosyal medyada paylaş, yorumuma cevap geldiğinde bana bildir gibi özellikler getirilmiştir.
 
“Anahtarcı Yorumları” sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 
Yorum-sistemi
 
Genel Kurallar
1-Yorum; hakaret, aşağılayıcı ifade, saldırganlık ve ideolojik propaganda içermemelidir.
2-Yorumda, herhangi bir internet sitesi, firma ve oluşumun reklamı bulunmamalıdır. Bunun dışında herhangi bir konuda kaynak göstermek amacı taşıyan adres gösterimleri reklam amacı taşımadığından bir problem teşkil etmemektedir.
3-Yazılan her yorumdan yorum sahibi sorumlu olacaktır.

(Visited 40 times, 1 visits today)
Kapat
Yandex.Metrica