Yükleniyor...
Buradasınız:  Anasayfa  >  Duyurular  >  Güncel Yazı

Anahtar.Tv’den yeni proje: “Anahtarcı Yorumları”

Tarafından   /  18 Aralık 2015  /  13 Yorum

No Gravatar

Anahtar.tv’ye gösterilen yoğun ilgi ve okurların birbirleriyle yorum başlığı altında bilgi alışverişinde bulunmasıyla görülen ihtiyaç üzerine yeni bir proje olarak “Anahtarcı Yorumları” sayfası açıldı.
 
“Anahtarcı Yorumları” ismini taşıyan bu proje bilgi alışverişi veya herhangi bir konuda sadece görüş bildirmek isteğiyle yazılan bütün yorumları tek bir çatı altında birleştirmek amacıyla oluşturulmuştur.
 
Genel kurallar haricinde hiçbir kısıtlama olmadan özgürce yorum paylaşılabilen proje bu özelliğiyle herkesin ortak kullanabileceği bir yorum blogu özelliğini de taşımaktadır.
 
Projeyle birlikte ayrıca yeni bir yorum sistemi eklenerek yapılan yorumlar için yorumu beğen-beğenme, yorumu sosyal medyada paylaş, yorumuma cevap geldiğinde bana bildir gibi özellikler getirilmiştir.
 
“Anahtarcı Yorumları” sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 
Yorum-sistemi
 
Genel Kurallar
1-Yorum; hakaret, aşağılayıcı ifade, saldırganlık ve ideolojik propaganda içermemelidir.
2-Yorumda, herhangi bir internet sitesi, firma ve oluşumun reklamı bulunmamalıdır. Bunun dışında herhangi bir konuda kaynak göstermek amacı taşıyan adres gösterimleri reklam amacı taşımadığından bir problem teşkil etmemektedir.
3-Yazılan her yorumdan yorum sahibi sorumlu olacaktır.

13
Kimler Neler Demiş?

avatar
8 Yorum konuları
5 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorum dizisi
4 Yorum yazarları
secret_keyabdurrahman yördemmehmet.anihan Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
secret_key
Ziyaretçi
secret_key

secret_key Selam ile Sevgilu hocalarım,değer verip ,bu oluşuma sunduğunuz destekten ötürü sizlere minnettarım Lakin keşke fotoğraflı paylaşımlar yapabilseydik Konuların daha iyi kavranabilmesi için… Neyse yeni bil bilgi geçti elime Abilerimizden biri bu profun araştırmalarını çevirip paylaşmışlar bende saygıyla arz edoyorummmmmmmm KODADI:ATON DİNİ,VE AKİNATONKA BAŞLAYAN,MISIR DİNİ ANOMALİSİ KODADI:AKİNATON :ABRAM MI?ABRAHAM:İBRAHİM Mİ? YOKSA HZ LUT MU? MUSA:AKİNATON DENİYOR,YANİ MUSA BİR LAKAP DI,ASLINDA AKİNATON,HARRANLI ABRAMDI,MISIRA SULTAN OLDUKTAN SONRA ABRAHAM EKI KONULDU..! KODADI:KADİM MISIR KODADI:AKHENATON KODADI:MISIR FİRAVUNU AKHİNATONUN DNA DİZİLİMİNDEKİ ANOMALİLER KODADI:KEŞKE DNA DİZİLİM FOTOĞRAFINI GÖSTERE BİLSEYDİM DÜNYA FORMATINA UYMUYOR ÇEVİRİ ŞÖYLE: bir genetik araştırma Mısır firavunlarının soyunun teknolojik olarak ileri bir uygarlık tarafından… Devamını Oku »

nihan
Üye
nihan

selam secret yazımı okuyun demiştin diğer sayfada ama zor buldum inan 🙂 yukarıdaki anahtarcı yazıları veya yorumlarına yazsan daha çok kişi görüp okuyabilir.. resimleri görebilseniz diyorsun ya bi sitede buldum hem yazı hem resimli halini oradan baktım yine ilginç bir konu, araştırmak lazım 12.gezegen kitabını okuyorum orada da bu tip şeylerden bahsediyor o yüzden normal geldi bana:) mumyalardan dna çıkarıp yapmak o kadar kolay ki hatta youtubda obama ile ilgili videolar da var.. yazıda en çarpıcı yer: . Bu araştırma doğru ise, benzeri görülmemiş bir paradigma değişimi tetikleyecek. Eğer uzaylılar binlerce  yıl önce en güçlü bireylerin yaşamına aktif şekilde dahil… Devamını Oku »

abdurrahman yördem
Ziyaretçi
abdurrahman yördem

Uzaylıları niye başka yerlerde arıyorsunuz. İnsanların yapıları ile ilgili yaptıkları çalışmaları sorguluyorsunuz. Kitabımızda Kuran-ı Kerim’de bu bilgiler zaten bize bildirilmekte. Rabbimiz, Kuran- Kerim de bize bu olayı detayları ile anlatmaktadır: Hz. İsa, babasız yaratılmıştır. Kuran ayetlerinde; “Ruh” insan görüntüsü (uzaylı) ile gelerek Allah’ın “ OL” Kelimesi ile Hz. Meryem’in hamile kalmasını sağladığı, ayrıca başka bir ayette Hz. İsa’nın yaratılışının Hz. Adem gibi olduğu bize anlatılmaktadır. Nasıl ki; Hz. Adem’in yaratılışında Rabbimizin “OL” emriyle yarattığı döllenmiş yumurtanın toprakla ilişkilendirilmesinden bedeni yaratıldı ise. Hz. İsa’nın da buna benzer “OL” emriyle yaratılmış döllenmiş yumurtanın bugünkü bilimin deyişiyle “taşıyıcı anne” olarak seçilen Hz. Meryem… Devamını Oku »

secret_key
Ziyaretçi
secret_key

Tıkkkkk
Tıkkkkkkk tıkkkkkkk
Sesimi duyan var mı?
:)))

mehmet.a
Ziyaretçi
mehmet.a

var. duyuyoruz okuyoruz. sen yazmaya devam et. bilirsin herkese ulaşamayacaksın. çünkü herkesi bırak benim bile tanıdığım 100 insandan 97 si sims sity edasıyla daha ileriye daha ileriye gideceğini annederek yaşıyor. senin yazdıkların nasibi olanların arayıp bulabileceği tarzda yazılar. uğraşan için bilinmezlik perdesini bir kademe daha aralamak için yazılan yazılar. her sabah uyanıp ben neyim neden çalışıyor yaşıyor ürüyor yiyor ağlıyor gülüyor üzülüp seviniyorum diyen şahısların aradığı cevaplar için uğraştığı yazılar. bu çabamız niye yaşamımız an lardan mı ibaret geçip giden her an gerçeklikten çıkıp sadece beynimizden rutin bir kayıttan bir sembolden mi ibaret. neden yaşadığımızı tepki verdiğimizi zannettiğimiz önceki bir… Devamını Oku »

secret_key
Ziyaretçi
secret_key

Syn mehmet a.
Teşekkurler yorumunuz için

secret_key
Ziyaretçi
secret_key

Selam Arkadaşlar
Yorum yazma
Yada yorum görme konusunda ki sıkıntı sanırım şundan kaynaklı
.
.
Üstteki yorum hanesine değillllllllllllll…..!!!!!!!
Alttaki yorummmmmmm yerineeeee yorumunuzu yapıpppppppp
Onay butonuna basacaksınız,o zaman sayfaya yansıyor:)
Yorumlarınızı
Yeni konu yorum ve görüşlerinizi bekliyorum
Saygılar

secret_key
Ziyaretçi
secret_key

Teşekkurler mehmet a. Evet biyorum Beyniizin hatırlayamaması ,işlevselliğine bağlı Ve beyin bir mega bilgisayar Biz sadece kullanmasını bilmiyoruz Normal kompiterlere akan bilgi dede bilgisayar şunu yapar önemli bilgiler D bölümüne kaydedilir Beynimiz aslında olağan üstüdür,biz sadece öylesine yaşıyoruz,demiri bükebilir,zamanar arası gidebiliriz, Şartlanmalar ve buna inanmamamız artık beynimizin d bölümüne kayıt yapmamamız,olayarı hatırlamamamızı sağlıyor Beyni ne kadar şartlarsan Belirli şeylerle imgelemezsen beyinde hatırlamıyor Yada buvönemdiz bilgi diyerek kaydeymiyor Lucy diye bir film.var izlediniz mi bilmiyorum Aslında çok saçma sapan bir film ama bazı cümleleri enterasan Synn meehmet dediğiniz gibi herşey beyinde biter ve beyinde başlar beyin olmadan insan bir hiçtir,sadece hayatı… Devamını Oku »

mehmet.a
Ziyaretçi
mehmet.a

aslına bakarsanız soru sormayı bırakıp biraz gülümsemem konusunda çok eleştiri alıyorum. ama soru sormayı bırakıp bırakmamak elimde değil. aklıma gelen sorular için bu dünyada şu an a kadar bir cevap yakalayamadım. elde olan cevaplar varsayımlar ve öngörülerden ibaret. aklıma gelenler ise başta aşağıdakiler olmak üzere binlerce soru – bu dünya benim dediğim için benim için benliğimi bildiğimi düşündüğüm için truman show gibi birşey olabilir mi yada senin için yani tüm insanlar tek bir insanın hayatında dekor olabilir mi -allah bizi niye yarattı. kulluk demek tam cevap değil gibi, bunun üzerine fazla kafa yorup yanlış birşeyler dillendirmekten korkuyorum. -insan sadece şu… Devamını Oku »

secret_key
Ziyaretçi
secret_key

Syn mehmet a.
Her adem kendi kendinin ilacıdır
Siz beynen neye inanırsanız,içinizde o tatmin gerçekleşir
Size bu konularda açıklama yapmamayı bu yüzden seçiyorum
Lakin şunu bilin ve musterih olun çünki bunlar ilahi imtohan da çıkan sorulardır
Nefsü levvame soruları bunlar:)
Herkes bu alandan bu soruları sorarak çözümleyerek ve idrak ederek geçmek zorundadır,zaten ilahi amacın tekamul boyutunun neticesi de budur
İmtihannnnn azizimnmmm imtihannnnn
Selam ile size tavsiyemmm bol bol fatiha suresi 1.ayeti zikrediniz
Ömce şükür sonra size cevapları getirecektir vesselammmm
….

abdurrahman yördem
Ziyaretçi
abdurrahman yördem

Evliya, tayı mekan, keramet, zamanda mekanda yolculuk Hokus pokus, illizyonlar falan filan Kuran-ı Kerim de bildirilen hiçbir peygamberde olmayan özellikler. Hatta insan formlu meleklerde bile olmayan vasıflar Süleyman’ın rüzgardan bineği vardı. Se’be 12 Süleyman için de sabah gidişi bir ay, akşam dönüşü bir ay olan rüzgârı görevlendirdik. Onun için erimiş katran/bakır kaynağını sel gibi akıttık. Cinlerden öylesi vardı ki, Rabbinin izniyle onun önünde iş yapardı. Onlardan hangisi buyruğumuzdan yan çizse, alevli ateş azabını kendisine tattırdık. 1400 yıl önce havanın kaldırma kuvvetini anlatacak en güzel deyim. Rüzgarın görevlendirilmesi. Yani Sülyman’ın uçan bir aracı var. Hatta yakıtı da ayette belirtiliyor… Isra (gece… Devamını Oku »

secret_key
Ziyaretçi
secret_key

Syn yördem selam size Güzel tespitler yapıyorsunuz Bende azcık ilave edeyim Kuran da bir çok uçan cisimler isimleriyle zikredilmişler Ve bu benzetmelerle ekseri bir yol tuttu,bir sebebe tutundu gibi gidişi delillendiren sözler kullanılmış,örnek verecek olursak, Adem ve havvanın ,bir yerden indirilişi,ne ile gerçekleşti? İbrahim ,nuh ,ilyas ,şuayp,lut,isa,bu peygamberlere niçin bir yerden gönderilmiş muamelesi yapmaktadır ayetler,ve hiç şüphesiz demektedir,yani buna inan onlar gönderildiler,emri bil mağruf yapmak ,ilahi kelamı tüm yaratılanlara tebliğ etmek için Galaktik geçitler 7emin yollar ,hep bir deniz veya bir su yolu ile betimlenmiştir Acaba nedir bu su ?yolu 1.suleymanın aracı rüzgar 2.isra gece yürüyüşçüsü Muhammet in bineği burakkkk,hatta… Devamını Oku »

secret_key
Ziyaretçi
secret_key

Kevkeb ler
Mekkene ler
Sakallı uzaylar
Arapça selamlaşan müslan marslılar
Türkçe konuşa uzaylılar
Afkanistanda bi tane vimana bulundu
Ondan sonrası yine meçhul
Zaman kuyusu bulundu diye geçiyor sadece
Bende evrendeki diğer ırklar bu ilimle tebliğ için geliyorlar
Tabi tehdit için ,istila biyetlileri,su için,altın için gelenleride var
Reptilian denen ırk içlerinde üstün meziyette olması ve teknolojik olarak,nükleer silah olarak hepsinden üstün gibi sanki
Bir çok kayıtta ,sistemler arası savaştıkları yazılıdır
Kurandaki bu isimlere halen bir kuştur diyebilecek miyiz

Bunlar da ilgini çekebilir

Yüzde 10 “Ses Kes”

Devamını Oku →