Yükleniyor...
Buradasınız:  Anasayfa  >  Çalar Saat  >  Güncel Yazı

Çalar Saat: Kelimelerin Kur’an-ı Kerim’deki Kökeni

Tarafından   /  12 Şubat 2016  /  4 Yorum

No Gravatar

Gazeteci-Yazar Hamza Yardımcıoğlu ve Araştırmacı-Yazar Serhat Ahmet Tan tarafından sunulan Çalar Saat programının “Kelimeler ve Kökenindeki Sırlar” isimli bölümü yayınlandı.
 
Çalar Saat programının bu bölümünde ele alınan konu başlıkları şunlardır:
Sidretül Münteha kelimesi ne anlama gelir?
Cennetül Meva
Apolonun lakapları neyi ifade eder?
Karnak tapınağı ve Horos
Zeus, Lat ve çocukları
Apollo ismi Yunanca değil mi?
Büyük İskendere neden Zülkarneyn deniliyor?
 

  • Yayınlanan: 4 sene önce 12 Şubat 2016
  • Tarafından:
  • Son Düzenlenen: Şubat 15, 2016 @ 11:25 pm
  • Kategoriler: Çalar Saat

4
Kimler Neler Demiş?

avatar
4 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorum dizisi
3 Yorum yazarları
muratsecret_keyYrdnrGlmsr Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
YrdnrGlmsr
Ziyaretçi
YrdnrGlmsr

Harika Demekten Yorulduk.
Ama Harika.
Ama ilk iş Olgun Beyin, Kitaplarını almak istiyorum.
Saygılar.

secret_key
Ziyaretçi
secret_key

Selam Ne hikmetse bridge museum ‘a kaldırmışlar herşeyi,tabi kısıtlı bazılarını,bizim kafaların basmayacaklarını bırakıp diğerlerini gizli mahzenlere cukkalamışlar Bize tarihi hiçbir gerçekliği açıklamazlar bunlar Unutunnnnnnnnnnn Enuma elişten biraz dem vuralım mı madem marduk dediniz Enuma elişte marduk:nibiru sieiusta takılan bir cücedir,nasıl olduda 5.kattan 1.kata indi,işte bunuda lecitasyonla,sonrasında gravitasyon yani zatül hubukle açıklayabiliyorum Bu yapay uydu gerçeği bence kesinlikle doğru,sadece bizde değil diğer gezegenlerdeki uydulardada anomaliler var,yani gözleniyoru,müdahale ediliyoruz,gibi bir gerçek çıkıyor ortaya, Her alanda sansürlendik biz Buna netten şahit olduğum olaylarda var sansürlenen bilgiler var,galaktik varlıklar kesinlikle varlar ,sadece ufo fenomenini kastetmiyorum,gene bilimsel bir video izlemiştim,güneş lekelerini inceleyen bir prof birbolaya… Devamını Oku »

secret_key
Ziyaretçi
secret_key

Hamza hocammmmmm Nuhun küresini okumadım inşallah bigün okurum Nuh ve tufan demişken çok uzun bir zaman önce dünyanın etrafında yoğun nemden oluşan bir kuşak vardı. Bu kuşak sayesinde dünyada fırtınalar, mevsimsel anormaliler ve sel gibi afetler görülmüyordu. Dünyanın çevresini saran yaklaşık 3 mil kalınlığındaki bu kuşak (ya da gök kubbe) sayesinde dünya’nın her yerinde ılıman bir iklim mevcuttu. Dünya’da cennete benzer bir yaşam sürülüyordu. Eski kitaplarda sözü edilen yemyeşil ağaç ve sık bitkilerle kaplı dünyamızdaki koşulları ancak böyle bir gök kubbe sağlayabilirdi. O zamanlar dünya’daki insanlar bu kuşak yüzünden Güneş’i ya da Ay’ı göremiyordu. Astropikal yapıdaki dünya’daki yaşam koşulları o… Devamını Oku »

murat
Ziyaretçi
murat

15- 20 dk yetmezzz

Bunlar da ilgini çekebilir

Çalar Saat: Osmanlı’da Mason Locaları ve Faaliyetleri

Devamını Oku →