Yükleniyor...
Buradasınız:  Anasayfa  >  Çalar Saat  >  Güncel Yazı

Çalar Saat: Semboller ve Kelimelerin Gizemi

Tarafından   /  15 Şubat 2016  /  17 Yorum

No Gravatar

Gazeteci-Yazar Hamza Yardımcıoğlu ve Araştırmacı-Yazar Serhat Ahmet Tan tarafından sunulan Çalar Saat programının “Semboller ve Kelimelerin Gizemi” isimli bölümü yayınlandı.
 
Çalar Saat programının bu bölümünde ele alınan konu başlıkları şunlardır:
Lat, Uza, Menat
Dünya Dışı Zeki Varlıklar
Semboller neden Masonlar tarafından kullanılıyor?
Hollywood sembolleri nasıl kullanıyor?
 

17
Kimler Neler Demiş?

avatar
13 Yorum konuları
4 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorum dizisi
4 Yorum yazarları
uykusuznihanabdurrahman yördemsecret_key Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
secret_key
Ziyaretçi
secret_key

Selam ile hocam Biliyorum bıktınız benden Masonlar uzaylı mıdır ,yada onların kurduğu bir örgüt müdür o zaman:) 1800Lerden beri amerikayı uzaylılar yönetiyor diyen ,iranlı bir bürokrat vardı Herkes uzaylılar var aslında desede ,huç bir şey yapamıyor malesef Hocam barbaros hayrettinin paşanın sancağına bi bakın derim Ters pergel masonik simgeyle,ebubekir ,ömer ali osman la yoğurma bir sancak kullanmış Sizce mason padişah lar var mıydı/mıdır? Bence vardı,çünki anaları zaten masondu ve özenle yerleştirilmişlerdi… Galaktik savaş da reptoit varlıklarla galaktik konsey arasında oluyor,reptoitler her daim kendi kolonileri için mekan arıyor,konseyde müdahale ediyor,çünki eptoittttttler sadece kendi kolonilerinin selametini ister Pentaon aya niçin atom bombası… Devamını Oku »

secret_key
Ziyaretçi
secret_key

MENAT:MİNATOR:MONİTOR DEDİNİZ YA WİNDOWS MUDUR O ZAMAN BU LEVHA DOSYALARININ ADI KONUYLA ALAKALI DİYE ATIYORUM YAZIYI BİR MONİTÖRÜN MONİTÖR OLAVİLMESİ YANİ İŞLEVİNİ YAPABİLMESİ İÇİN ,SABİT DİSC GEREKİR DEĞİL Mİ, DEĞİLSE ÇALIŞMAZ PEKİ TELEVİSİON BİR MONİTOR MÜDÜR DOLAYLI MONİTÖRDÜR,BİLGİ SADECE AKTARILIR YANSIR,DEMEKKİ BU MONİTOR MONİTOR OLABİLMESİ İÇİN DİSK GEREKİYOR ONA,ADETA BİR KODLABMIŞ DNA,O ZAMAN MONİTOR LEVHA DEĞİLDİR MONİTOR SADECE WİNDOW PENCERESİDİR,YANİ AÇILAN KAPISI,ASIL LEVHA İÇERİDEKİ SABİT DİSK TİR İtalyan arkeolog Luigi Pernier Yunanistan’ın Girit Adası’ndaki Phaistos sarayın kalıntıları arasından bir kilden yapılmış disk buldu. Diskin iki yüzeyindeki bilinmeyen dilde hiyeroglif yazılar vardı.. Disk nedir biliyorsunuz.. Bilgi depolamaya yarayan manyetik aletler.. Bugün… Devamını Oku »

secret_key
Ziyaretçi
secret_key

ALLAHUMME Eseluke ya alimel umuril hafiyya Ve ya menil arzu medhiyya İlahu’l -halki yed’ukum cemian Mine’d-dünya ila dari’s-selammmmmmmmm Dua edesim geldi Madde ve mana aleminde karşılaşacağım her korku için LAAAAA İLAHE İLLAALLAHHHH Her keder ve üzüntüme ,her niğmeteee ELHAMDULİLLAHHHHH Her bolluk ve darlığımda eş-ŞÜKRÜ LİLLAHHHH Her hayret verici hayranlık uyandıran durumumda SUBHANALLAHHHHHH HER günah işlemeye meylettiğimdeeee LA HAVLE VELA GUVVETE İLLA BİLLAHHHH Her virüs için sıkıntı yaratan düşünceler için formatımmmm HASBİYALLAHHHHH HER BİR KAZA VE KADER İÇİN,LEVHİ MaHFUZDA YAZILI OLANIN (MUTMAİN OLMUŞLARDANDIR )YAZILI OLDUĞUNU ÜMİT EDEREK TEVEKKELTUUUUUU ALALLAHHHHHHH HER METAFİZİK SİNYAL,NAZAR BÜYÜ SİĞİL IŞINLARI İÇİN İNNA LİLLAHİ VE İNNA İLEYHİ… Devamını Oku »

abdurrahman yördem
Ziyaretçi
abdurrahman yördem

AMİN!!!

secret_key
Ziyaretçi
secret_key

Selam ile Değerli hocalarım Milletimizin başı sağolsunn Rüyasını görmüştüm ,yine birşeyler olacak diyerek hep dua ettim ve hepde dua ediyorum ülkem adına,bazı astralci yazarlarda işaret gördük ama birşey olmadı demişlerdi,lakin oldu ve olmayada devam ediyor malesef ,bu lanet taife için malesef insanolmanın bir önemi kalmamış,sadece şifrelerle mesaj yolluyorlar önden sonrada eylemlerini gerçekleştiriyorlar Diyorlarki hiç bir yerde can güvenliğiniz yok,bizden kaçış yok deniyor kısaca Artık sokaklarda can güvenliğiniz yok mezajı adı altında,özellikle asker hedef alınarak başkentin göbeğine saldırıyorlar Birde şu mesaj veriliyor Devlet işlerinizin göbeğinde bombayı patlatırız mesajı Dünya liderleriyse her zaman olduğu gibi ,tağziyeler,yanındayız mesajları gırla gidiyor Nerde yanımızdasınız ,dost… Devamını Oku »

Secret_key
Ziyaretçi
Secret_key

Selam tarih atıyorum buraya 2016 daki süreç için,yazdıklarımın hepsi oldu ne kadar ilginç değil mi..!!! Neyseh bundan sonrası için sefirot ritüelleri gırla gidecek diyebilirim 2018 e kadar büyük bi karmaşa hakim bu topraklarda Mondrosta belirlenen şehirlere saldırmakla başlayıp sular iyice ısıtılacak gibi..pkk nin foyası. Ortaya çıktı artık halk mitinklere silah zoruyla götürülüyor,van kalesi ermenistan için yıkilmaya çlışılıyor,erzurum ve ilerisine doğru devam eden bir süreci tahmin etmemek zor değil mondros gibi bir belge varken elimizde The newyork times de yayınlanan harita artık herkes tarafından bilinmekte ,ekonomik açıdan vurulmaya çalışılan darbeye rusya ile direnç göteren türkiye tutunmaya çalışıyor inatla,turan birliği rusyanın teknolojik… Devamını Oku »

secret_key
Ziyaretçi
secret_key

Ersoy geleceğe mi seslendi? Yoksa tarih tekerurden mi ibaret? Serhat hocam kitabınızdaki ,kader periyotları Ve40+8lik periyotlar tamda bunu mu anlatıyor ne görmek isteyene…!!! Mehmet Akif Ersoy’un bugünü görür gibi yazdığı şiir İstiklal şairi olarak da anılan şair ve mütefekkir Mehmet Akif Ersoy tarafından kaleme alınan bir şiir bugün için de anlamını muhafaza ediyor. İŞTE O ŞİİR: Artık ey milleti merhume, sabah oldu uyan ! Sana az geldi ezanlar, diye ötsün mü bu çan? Ne Kürtlük, ne de Türklük kalacak aç gözünü ! Dinle Peygamber-i Zişanın İlahi sözünü. Veriniz başbaşa; zira sonu hüsranı mübin, Ne hükümet kalıyor ortada, billahi ne din… Devamını Oku »

nihan
Ziyaretçi
nihan

selamlar secret key arkadasım nasılsın baya oldu yazılarını okumayalı, siteye uzun zamandır girmiyordum bunun nedeni var tabi ki.. izledigim bir calar saat videosunda serhat ahmet tan’ın yorumları çok hosuma gitmis mantıklı bulmusken; hamza y’nin saçmasapan sırf muhalefet etmek için ettigi sözler ve serhat ahmet tan’ın agzina lafı tıkamasıyla son bulan Adem Havva seytanla ilgili bu video kaydından sonra ve tivitirda yazdıgı bazı tivitlerinden sonra sogumustum kendisinden ve buraya da girip paylasilanlari okuyup video izlemek gelmedi açıkçası.. neyse yine parmaklarim getirdi buraya ki yazdıgin ilginç seyleri okuyabildim sagol bu bilgileri bizle paylastigin için .. . ayrıca sunu da belirtmek istiyorum sitenin… Devamını Oku »

Secret_key
Ziyaretçi
Secret_key

Selam Nihan Iyi olduğuna sevindim Twitter beni eksik hissettirmeye başladı artık ya:)olmayınca ,başka bi boyuttan konuşuyormuş hissi yaşıyorum sizlerle.. Neyse bu serkeşlikler üZerimizde uyguladıkları mikri dalga(ÇOntrol mint)laser control Yüzünden,bu dalga boyunu haddinden fazla abarttıklarından kaynaklanıyor,sinyal ölçerler herzlerin anormal boyuta yükseltildiğini Söylüyorlar Belkide biz fazla paranoyanız bilemiyorumda Arkadaşlar hepinizi uyarıyorum 11marta kadar abdestli gezin ve bol bol dua edin ağzınızdan Kelime-i tevhidi düşürmeyin Güneş tutulmasına az kaldı,ve 6ay boyunca Dünya’yı etkileyecek bu tutulma,tutulmayı bahane eden bu varlıklar artık fitili ateilediler, Ve atlas 5denemeleriyle önce Sultan Ahmet sonra Ayasofya Arsından Kudüs Arsındn Kabe Meteor Saldırısı yapacaklar,biz meteor sanacağız aslında olan yapay silah… Devamını Oku »

nihan
Ziyaretçi
nihan

uyarıların için çok teşekkürler secret,
zaten tivitirda da bu konuda yazanlar var insan kanıksıyor sanki artık..
neden sıkıldıgımı düşündün ki öyle birşey kesinlikle yok ben bilakis senin yazdıklarını okuyamıyorum birçok bilgiden geri kaldım diyerek üzülüyorum önüme çıkan sayfalarda nasıl hepsini okuyacagim diye düşünerek birkaçına başladım bile.. 🙂
isterdim kendi blogunda hiçbirini kaçırmadan okuyayim ama acmadin herhalde?
seni merak etmekle beraber tanımadan sevdim bu şekilde dusunmene de ayrıca üzüldüm belirtmek istedim yanı:(

Secret_key
Ziyaretçi
Secret_key

Selam Nihan
FRANSIZ olmak zor ya:)

Imkanların kısıtlı olması da zor
Birşeyleri yazmakta yetmiyor
Yaşamak gerek
Biz bol bol dua edelim

Secret_key
Ziyaretçi
Secret_key

Bu klavyedennnnnn nefretttt ediyorummmmm
UZaylı Yazısı gibi olmuş
Siz düzelterek okuyun dostlar kusura bakmayın
Tekrardan rica ediyorum 7.8.9 Mart ta arabalarınızda uyuyun evlere girmeyin

Secret_key
Ziyaretçi
Secret_key

Selam ile Maçta birşey olmadı Demeli fazla paranoyaya bağladık Güneş tutulmasında bir detay var 19yılda bir gerçekleşiyor olması Bana ilahi bir düzenin biyokimyasal olan etkisinin ,19yılda bir tekrarlandığını Delillendiriyor Yani;19yılda bir tarih tekerrür ediyor 19yıllık birikimin semeresini insanlar ya ödül olarak yasa ceza olarak alıyorlar Bu astrolojik kader açılımına bir çok yorumlar yapılmış,bana 19 çok ilginç bir düzen gibi geliyor niçin 19 niçin başka bir yıl değil de 19 Bu araştırmalarda detaya inersek eğer bir çok açıklanabilir delilerde ulaşacağımızdan eminim Biyolojik olarak da 19la bir tekamül söz konusu demeki …. Çünkü Evren bizi her Açıdan etkiler Ben buna beyin tekâmülü… Devamını Oku »

Secret_key
Ziyaretçi
Secret_key

Offf klavye beeeee Süzek. YaIyorum düzen yazıyorsun Yada yazıyorum yasa yazıyorsun Neyse arkadaşlar kusura bakmayın Okuyacak olanlara tavsiyem Rahman’ın sığınma ayetlerine sığınarak Bol bol dua ediniz Ya iyi yöne yada kötü yöne tekamül Bundan kaçışın yok Biyokimyasal Değişiyor çünkü Sen bunu otur bi iyi düşün canım kardeşim Acaba bennnn 19 dünya yılında neler Yaptım ben nasıl bir insanım Nasıl düşüncelere sahibim Rahman için bu 19yılda neler Yaptım Dünya düzenini etkileyecek neler Yaptım Nasıl dualar Yaptım neleri hedefledim neler benim için gerçekleşti de hangileri gerçekleşmedi Unutma bu 19lu düzen terbiye edicidir anlayabilenlere Idrak edebilenlere 19da bir şey yapmadıysanız Boşa Aydınlanma bekleme… Devamını Oku »

Secret_key
Ziyaretçi
Secret_key

Bu yazı bugün yayınlanır mı Bilemiyorum tabi Belki yayınlanır ümidiyle bazı dua tavsiyelerim olacak Öncelikle bütün maddi manevi kirlerimizden arınmak için gusl abdesti alıyoruz arkadaşlar Gül kokusu sürüyoruz üstümüze ve etrafa Sonra oturuyoruz şahidi anlamların bize akıp kurtuluşumuza vesile olacağı köşemize Nefse inziva vakti nefsle konuşma arındırma vaktidir bu İstiğfardn sonra Kalkıp bi tevbe namaZı kılıyoruz Nasuh nush olabilirsek tabi Sonra Fatihan bir yürekle Fatiha suresindeki esmaların anlamlarını düşünüyoruz Ihlas sûresini tefekkür ediyoruz Sonra o seçkin Mustafa’ya 111salavat getiriyoruz Sonra 111 Lailahe illallahul Melikül hakkul Mübin 111 La ilâhe illa ente sübhaneke ini küntü minezzalimiyn 300 Hasbiyallahu la ilâhe illa… Devamını Oku »

Secret_key
Ziyaretçi
Secret_key

Varya telefonu kıracammşimdi
Kal’a sına sığınmak olacak
Ayetinde yanlış çevirmiş düzeltirim

Înna Fetahna leke fethan mübiyna
Of of
Rabbim herkesin yardım edeni olsun
Selam ile

uykusuz
Ziyaretçi
uykusuz

bu gün dil din mezhep ve ırksal farklılıklarımızı kullanarak belkide VAREDEREK (allah kıyamete kadar şeytana izin vermiştir) dünya insanlarına çeşit çeşit sınırlar çizen sosyoekonomik sistem,adına ne derseniz diyin bizleri binlerce yıl ötesinden gelen bir planlama ve motivasyon ile insan üstü varlık yada varlıklar adına gizli seçkinler tarafından yöneten son aşmalarına gelmiş bir sistem olabilirmi.kuranı kerimdeki dolgun başaklar kavramı ve incildeki kutsal hasat olayı sürekli sorgusuz teslimiyeti kabullenmiş biz kuzuları nasıl etkileyecek.allah bu yaratıkların devasa çapta insan kurban etme ayinlerine uyarı olarak bir vurgu yapmış olabilirmi bu kavramlara bakış açınız nedir acaba.bu seçkinler bu varlıkların melezleri olan kendilerine görevlerini doğru icra… Devamını Oku »

Bunlar da ilgini çekebilir

Çalar Saat: Osmanlı’da Mason Locaları ve Faaliyetleri

Devamını Oku →