Yükleniyor...
Buradasınız:  Anasayfa  >  Çalar Saat  >  Güncel Yazı

Çalar Saat: Hızır – Zaman Yolculuğu ve Boyutlar

Tarafından   /  20 Şubat 2016  /  3 Yorum

No Gravatar

Gazeteci-Yazar Hamza Yardımcıoğlu ve Araştırmacı-Yazar Serhat Ahmet Tan tarafından sunulan Çalar Saat programının “Hızır – Zaman Yolculuğu ve Boyutlar” isimli bölümü yayınlandı.
 
Çalar Saat programının bu bölümünde ele alınan konu başlıkları şunlardır:
Boyutlar nedir?
Sicim teorisi nedir?
Çok boyutluluğu nasıl anlarız?
Zaman Yolculuğu teoride nasıl yapılır?
Hızır’ın amacı nedir?
Eski kaynaklara göre bilimsel bilgiler
Cern’de neler oldu?
Ashab-ı Kehf ve Zaman Yolculuğu
Ashab-ı Kehf zaman yolculuğu için nasıl rahmet istedi?
Zülkarneyn’in Yolculukları
 

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
3 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorum dizisi
3 Yorum yazarları
Secret_keymetehanmetin Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
metin
Ziyaretçi
metin

Üçüncü boyuttaki varlıklar alt boyutlara yukarıdan bakarlar…Alt boyuttakiler ise yuarıya bakamadıklarından 3. boyuttakileri göremezler.Tesarakt dediğin aslında paralel boyutları ifade eder.3. boyuttaki bizler zamanla ve mekanla kayıtlıyızdır.Fakat 4. boyuttakiler zaman ve mekandan bize göre bağımsız diğer boyut-anlarda dolaşabilirler.Cin dediğimiz varlıklar bu nedenle çok hızlı ve uzun mesafeleri bir anda aşabiliyorlar.Bunun nedeni fiziksel yapılarının soyut ve ağırlıklarının çok düşük olmasından kaynaklanıyor…Bu da onları hızlı yapıyor ister istemez.Onlar bizi devamlı surette görebilirken biz onları en fazla bir anlık görüntü ve ses olarak algılayabiliyoruz…Tabii onların boyutuna yükselip onlar gibi hızlanırsak o zaman başka…Evliya-veli dediğimiz bazı ilimlere sahip olmuş kişiler bu boyuta çokça girip çıkıyorlar.Aynı… Devamını Oku »

metehan
Ziyaretçi
metehan

herşey kapalı:)) nedir bu gizem?????
siz ne yapmak istiyorsunuz?
insanlık anlamak istiyor…..!!!!
siz insanmısınız?
yoksa şeytanmı?
insanlar :=====)
insi şeytan ile, şeyti insan arasındaki farkı bulmaya çalışıyor…..
🙂
kargaşaya bak 🙂

Secret_key
Ziyaretçi
Secret_key

Uzay zaman ve yerçekimsel dalgalar yutube Kanalındaki videoları niçin buraya atmadınız!!!! Hakikaten fırlayıp Düşen kitap Veeeeeee Aynısı sayılacak nitelikte bir görsellik İnterstaller filminin o sahnesi beni de çok etkilemişti,Kitabı’n düşmesiyle decavu yaşamış hissi uyandırdı bi anda bende ,anormal hissettim,böyle hisseden arkadaşlarda vardır kesin:)) interstaller filmi bir çok yerinde Saçma gelse de bazı şifrelerin o filmdede olabileceğini düşünüyorum,kara deliğin içinden Geçme sahnesinde kahkaha atmıştım.satürn yanında bi boyut kapısı Beşinci boyuttaki üstadlar bunlara yardım ediyorlar falan,işin ilginci bu yardım Süreci kızıyla bağlantılıydı,kızının düşüncesine bağlı sonsuz bir olay ufku ve olasılıklarda dolu birrrrr levhi mahfuz adeta, Serhat hocam o Düşen kitapta ne var:))… Devamını Oku »

Bunlar da ilgini çekebilir

Çalar Saat: Osmanlı’da Mason Locaları ve Faaliyetleri

Devamını Oku →