Yazar: 19:28 Anahtarcı Yazıları

Kimliği Tanımlanamayan Esrarengiz Cisimler İstanbul’da!

17 Ağustos ve 22 Ekim 2016 tarihleri arasında; Ağustos, Eylül ve Ekim tarihlerinde, Zeytinburnu, Topkapı, Cevizlibağ, Eminönü, Çapa, Sultanahmet, Altunizade lokasyonlarında, 13:45-18:07 saatleri arasında takribi 7 ya da 8 kez Necat Metinyurt tarafından gözlemlenip, tespit edilmiş kimliği henüz tanımlanamamış cisimler (UFO) saati saatine NASA’ya, TÜBİTAK Antalya Ulusal Gözlemevi’ne, İÜ.Astronomi ve Uzay Bilimleri bölümüne ve devletin istihbarat birimlerine rapor edilmiştir.

Bu cisimlerin şekli genelde yuvarlak küre şeklinde, bazıları ağır hareketli şekil değiştirerek, süzülerek ve küre şeklinde olanlarsa çok hızlı ve genelde doğu batı istikametinde hareket ederken, süzülerek şekil değiştirenlerse ani yön değiştirerek hareket etmişler ve aynı anda birden fazla görülebilmişlerdir. Gözlemlendiği andaki yükseklikleri takribi 10 ila 25 km civarıdır ve küre şeklinde olan cisimlerse 5 ya da 10 km yükseklikten çok hızlı hareket etmişlerdir. Cisimler genelde parlak beyaz ve flashing yaparken küre şeklinde olanlar parlak beyaz ve metalik gri şeklindedir. Bu esrarengiz cisimlerin varlığı konusunda tarihteki ilk spekülasyonlar ve tespit edilmiş görüntülerse; II. Dünya Savaşı sırasındadır ve #FooFighters olarak adlandırılmış genelde parlak beyaz küre şeklindeki esrarengiz cisimlerdir.

Ayrıca, bu kimliği tanımlanamayan cisimler ulusal gözlemevi radarları tarafından tespit edilememişlerdir ya da tespit edilmişlerse bile ne oldukları konusunda kamuoyundan gizlenmiş olabilir??

Bu kimliği henüz tanımlanamayan cisimlerin, yüksek ihtimalle NASA’nın ya da Google gibi yüksek ölçekli özel şirketlerin yeni teknoloji cihaz denemeleri, uluslararası casusluk faaliyetleri, kötü niyetli gizli örgütlerin(tedavi yöntemlerini ve tedavi edici ilaçlarını bildiklerini gizleyerek; yukarıdan zararlı ve bulaşıcı hastalıklar yayan virüs serpiştirip daha sonra ticari amaçlı ilaç firmalarına ve tıp sektörüne yasadışı metodlarla gelir sağlamak olabilir??) ya da terörist örgütlerin gökyüzü atmosferinin yüksek mesafelerinden radarlara yakalanmayacak koşullarda ispatı güç olacak biçimlerde radyasyon veya zehir yayma faaliyetleri olabilir?? Bunlarda değilse geriye tek bir ihtimal kalıyor o da; NASA 51’inci Bölge tarafından da bir sır gibi saklanan #Uzaylılar (Aliens)’ın faaliyetleri ya da paranormal manevi enerjilerin veya dinsel manevi güçlerin faaliyetleri olması olasılığıdır, ancak tam olarak ne oldukları konusunda bu kanıt teşkil edebilecek görüntüler, varsayımlardan ve meraktan öteye gidememektedir, şimdilik…

Bu esrarengiz ve şüphelendirici görüntülerin yayınlanmasında, insanlık namına ve ulusal sorumluluk bilinci cesaretiyle bizlere yardımcı olan #AnahtarTv’ye ve Araştırmacı-Yazar Sayın Hamza Yardımcıoğlu’na teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

26/Ekim/2016
Saygılarımla,
İngilizce ve Japonca dillerinde bakanlıktan lisanslı turist rehberi, araştırmacı yazar, koleksiyoner, belgesel yapımcısı, belgesel arşivcisi;
Necat Metinyurt

(Visited 169 times, 1 visits today)
Kapat
Yandex.Metrica